Domoweklimaty.pl wyjątkowe projekty domów!

zwiń opisy

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu projektów domów jednorodzinnych. W branży budowlanej działamy od lat, zdobywając nieustannie nowe doświadczenia i doskonaląc umiejętności. Dzięki temu tworzymy projekty domów przy zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań budowlanych, świadcząc najwyższej jakości usługi. Tworzymy zarówno nowoczesne projekty domów drewnianych, jak i w tradycyjnej technologii murowanej. Nasze pomysły powstają w oparciu o kreatywne idee architektów i światowe trendy w dziedzinie designu. Każdy projekt domu jednorodzinnego jest dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkowników.

 • Projekty domów parterowych
  Parterowe (222)
 • Projekty domów z poddaszem użytkowym
  Z poddaszem użytkowym (265)
 • Projekty domów piętrowych
  Piętrowe (106)
 • Projekty małych i dużych domów jednorodzinnych

  Do każdej realizacji podchodzimy z głową pełną pomysłów i pasją. Prowadzimy projekty małych domów jednorodzinnych jak i dużych obiektów budowlanych. Tworzymy je z myślą o walorach estetycznych, ale przykładamy również ogromną wagę do funkcjonalności w każdej przestrzeni. Staramy się aby nasze nowoczesne projekty domów w zupelności spełniały funkcje mieszkalne i były zgodne z oczekiwaniami klientów. Wierzmy, że odpowiednio zaplanowana przestrzeń znacząco wpływa na komfort przyszłych mieszkańców projektowanych domostw.

 • Projekty domów energooszczędnych
  Energooszczędne (360)
 • Projekty domów nowoczesnych
  Nowoczesne (383)
 • Projekty domów z aranżacją wnętrz
  Z aranżacją wnętrz (41)
 • Gotowe projekty domów jednorodzinnych

  Wykonane przez zespół naszych specjalistów projekty obiektów mieszkalnych są kompletne i wsparte projektami branżowymi. Projekty gotowe posiadają opracowania schematów instalacji: wodnej, kanalizacyjnej, elektrycznej oraz grzewczej. Staramy się także, aby ceny projektów domów w naszych wycenach były atrakcyjne dla zainteresowanych., zapewniając w ten sposób rewelacyjny stosunek jakości do poniesionych kosztów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy odpowiednio dostosować projekty do zasobności finansowej klientów, w rezultacie oferując tanie projekty domów jednorodzinnych.

 • Projekty domów na wąską działkę
  Na wąską działkę (107)
 • Projekty domów: dworki
  Dworki (43)
 • Projekty domów: najpopularniejsze projekty 2020
  BESTSELLERY 2020 (50)
 • Jesteśmy dumni z faktu, że grono najbardziej wymagających klientów docenia nasze starania w obrębie obniżania kosztów realizacji. Dzięki tanim projektom domów jednorodzinnych każdy zainteresowany może zrealizować swoje marzenia. Nawet najbardziej wymagający klienci doceniają fakt, że oferujemy im projekty gotowe domów jednorodzinnych, które mogą zostać w każdej chwili zrealizowane i zindywidualizowane pod kątem potrzeb przyszłych użytkowników. Właśnie dlatego usługi naszej firmy, zdobywają coraz większe uznanie wśród stale rozszerzającej się grupy Polaków w całym kraju. Dzięki nam wielu z nich posiada teraz własny dom jednorodzinny. Projekt każdego takiego obiektu realizujemy pod kątem nie tylko marzeń klientów, ale również realnych możliwości i z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań.

  Zapraszamy do współpracy.

 • Projekty domów: Nowości
  Nowości (137)
 • Projekty domów dwupokoleniowych, wielorodzinnych
  Dwurodzinne (28)
 • Projekty domów: dwulokalowe, bliźniaki, szeregowe
  Dwulokalowe, bliźniaki i szeregowe (57)

Czytelnia zobacz wszystkie

 • Czym jest kontraktowy sposób budowy domu i kiedy budowa systemem gospodarczym się opłaca?

  Czym jest kontraktowy sposób budowy domu i kiedy budowa systemem gospodarczym się opłaca?

  Z uwagi na to, że budowa domu jest bardzo dużą inwestycją, często szukamy okazji do oszczędności. Znaczenie może mieć wybór sposobu budowy, który pozwoli inwestorowi na większą kontrolę nad wydatkami. W grę wchodzi budowa kontraktowa lub systemem gospodarczym. Na czym polegają i czy rzeczywiście wiążą się z redukcją kosztów? (więcej)
 • Jak zorganizować plac budowy i przerwy technologiczne?

  Jak zorganizować plac budowy i przerwy technologiczne?

  Każdy inwestor wie, że budowa domu właściwie nigdy nie przebiega w stu procentach zgodnie z założeniami. Podczas planowania poszczególnych etapów trzeba wziąć pod uwagę zarówno niespodziewane opóźnienia, jak i przewidywane przerwy technologiczne. Dlaczego przestój w pracach jest tak ważny dla całej inwestycji? (więcej)
 • Kiedy potrzebujemy geodety? Usługi geodezyjne: zakres obowiązków i ceny

  Kiedy potrzebujemy geodety? Usługi geodezyjne: zakres obowiązków i ceny

  Budowa domu wiąże się ze współpracą z wieloma specjalistami. Jednym z nich jest geodeta, który odpowiada m.in. za wytyczenie granic działki i wyznaczenie miejsc przyłączy. Geodeta będzie towarzyszył nam podczas całej inwestycji – od wyboru i zakupu terenu aż po oddanie budynku. Sprawdźmy, co warto wiedzieć o jego pracy i jaki jest cennik usług geodezyjnych. (więcej)
 • Pokój młodzieżowy: wyposażenie i dodatki do pokoju nastolatka

  Pokój młodzieżowy: wyposażenie i dodatki do pokoju nastolatka

  Urządzanie pokojów dla naszych pociech to nie lada wyzwanie. O ile jeszcze w przypadku niemowląt możemy kierować się własnym poczuciem estetyki, przy kreowaniu pokoju dla nastolatka musimy się liczyć również ze zdaniem naszej latorośli. O czym warto pamiętać podczas aranżowania pokoju młodzieżowego dla dziewczyn i chłopców? (więcej)