Projekt domu  Polo

Powierzchnia użytkowa 100,76 m2
Powierzchnia zabudowy 129,83 m2
Wysokość budynku 6,47 m
Szerokość budynku 9,35 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 2,500.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

130,52 m2

Powierzchnia użytkowa

100,76 m2

Powierzchnia zabudowy

129,83 m2

Wysokość budynku

6,47 m

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 30 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od południa i zachodu

Parter
Powierzchnia użytkowa: 100,76 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Polo
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
Ściany zewnętrzne: murowane trójwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Zgrabny, parterowy dom o doskonale przemyślanej funkcji.

Prosta bryła zyskuje indywidualny, nietuzinkowy charakter poprzez zróżnicowanie elewacji. Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej projekt doskonale nadaje się dla 4 osobowej rodziny. Powierzchnia mieszkalna jest porównywalna z dużym mieszkaniem w budynku wielorodzinnym. Ten sympatyczny dom jest skierowany przede wszystkim do inwestorów posiadających wąską działkę.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne225823893996
2Fundamenty245112529531360
3Konstrukcja przyziemia515705373070043
4Dach537135552669725
5Podkłady i posadzki734275349312
6Okna i drzwi zewnętrzne284802865831483
7Tynki wewnętrzne400644507454
8Elewacje392054106054694
9Instalacje sanitarne194291989623408
10Instalacje elektryczne347936975436
11Razem2339932420235306911

* Wielkości szacowane

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog