Projekt domu  Zebra

Powierzchnia użytkowa 128,53 m2
Powierzchnia zabudowy 110,74 m2
Wysokość budynku 8,55 m
Szerokość budynku 11,20 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,700.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

246,91 m2

Powierzchnia użytkowa

128,53 m2

Powierzchnia zabudowy

110,74 m2

Wysokość budynku

8,55 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 66,51 m2 + garaż 16,63 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 62,02 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Zebra
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem jednostanowiskowym.

Niewielki dom o nowoczesnej stylistyce dla 4-5-osobowej rodziny. Posiada wiele zalet ekonomicznych. Prosta konstrukcja dachu oraz budynku z pewnością przyczyni się do obniżenia kosztów budowy.

Jego zaletami są duży hol z miejscami na szafy i dostępem do pomieszczenia gospodarczego oraz cztery duże sypialnie na poddaszu.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne168716722409
2Fundamenty257642645932983
3Konstrukcja przyziemia279492875137704
4Dach274262810834347
5Podkłady i ścianki112611187816380
6Okna i drzwi zewnętrzne326653288536422
7Tynki wewnętrzne6925732810603
8Elewacje208012223931966
9Instalacje sanitarne362763714943705
10Instalacje elektryczne129461375520227
11Razem203700210223266747

* Wielkości szacowane

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog