Projekt domu  Zorza

Powierzchnia użytkowa 90,98 m2
Powierzchnia zabudowy 140,55 m2
Wysokość budynku 7,45 m
Szerokość budynku 13,45 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,300.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

152,97 m2

Powierzchnia użytkowa

90,98 m2

Powierzchnia zabudowy

140,55 m2

Wysokość budynku

7,45 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

2

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 89,98 m2 + garaż 16,30 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Zorza
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

 

Projekt bardzo prostego, ekonomicznego i ładnego domu parterowego.

 

Oparty na prostokącie obrys, obejmujący część mieszkalną i garaż, zapewnia niższe koszty budowy. Natomiast podcień wejścia frontowego i kopertowy dach dodają bryle smaku i klasy. Jest to projekt domu stworzony z myślą o trzy – cztero - osobowej rodzinie. Posiada od frontu obszerną kuchnię, która połączona jest z jadalnią i dalej z salonem. Obok zlokalizowano podręczne WC. Druga część domu to strefy: sypialna i gospodarcza – z dwoma dużymi pokojami, łazienką i kotłownią. W bryle domu jest też garaż, który można łatwo połączyć z częścią mieszkalną poprzez kotłownię. Całości dopełnia taras, który w pogodne, ciepłe dni połączy cały dom z ogrodem.

Dodatki do projektu:
Prefabrykowana konstrukcja więźby dachowej – projekt.

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog