Projekt domu  Czarna 70

Powierzchnia użytkowa 87,99 m2
Powierzchnia zabudowy 69,93 m2
Wysokość budynku 7,49 m
Szerokość budynku 8,83 m
Kąt dachu 40 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 2,950.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

139,86 m2

Powierzchnia użytkowa

87,99 m2

Powierzchnia zabudowy

69,93 m2

Wysokość budynku

7,49 m

Powierzchnia dachu

124,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 40 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 57,34 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 30,65 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Czarna 70
Elewacje

Szalówka

Stropy

drewniany belkowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: konstrukcja szkieletowa
ściany wewnętrzne: konstrukcja szkieletowa

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt budynku mieszkalnego o powierzchni zabudowy do 70 m² z poddaszem użytkowym. Jego budowa może nie wymagać pozwolenia na budowę w świetle nowelizacji prawa budowlanego w roku 2021.
Dzięki niewielkim rozmiarom oraz ułatwieniom formalnym ten dom jest optymalnym rozwiązaniem dla zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych rodziny. Powierzchnia użytkowa wynosząca prawie 90 m² pozwala na stworzenie komfortowych warunków życia.
Dom posiada funkcjonalne, przestronne wnętrze z trzema sypialniami i dwiema dużymi łazienkami. Salon wraz z kuchnią, to całkiem spora przestrzeń o powierzchni około 30 m², a do niej przylegają zadaszone tarasy. Umożliwiają one znaczne powiększenie przestrzeni życiowej,
oczywiście przy korzystnych warunkach pogodowych i cieszenie się w pełni urokami posiadania własnego domu oraz ogrodu. W domu nie zabrakło również dodatkowych, a bardzo przydatnych pomieszczeń gospodarczych. Jedno z nich mamy do dyspozycji na
parterze, a drugie, garderobę, na poddaszu.
Architektura budynku bezpośrednio nawiązuje do tradycyjnej formy domu. Prosta bryła, przykryta dwuspadowym dachem wystającym poza obrys budynku, chroni go w najprostszy sposób przed słońcem i deszczem. Drewniana, szkieletowa konstrukcja
wypełniona materiałem izolacyjnym stanowi skuteczną barierę termiczną nie zajmując przy tym wiele miejsca.
Do ogrzewania domu zastosowano elektryczne grzejniki oraz maty grzewcze. Jest to rozwiązanie wymagające mniejszych nakładów inwestycyjnych niż inne typy ogrzewania. Dla amatorów ciepła z tradycyjnego paleniska przewidziano kominek w salonie.
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog