Logo

Projekty garaży z wiatą

 (0)
zwiń

W świadomości wielu osób garaż widnieje jako budynek, będący absolutnie niezbędnym elementem wyposażania działki budowlanej. I nie można się temu dziwić – w końcu garaż umożliwia wygodne i bezpieczne przechowywanie samochodu, ale również znakomicie sprawdza się jako pomieszczenie gospodarcze. Ale to i tak nie wszystko! Jak pokazują nasze projekty garaży z wiatą, budynek garażowy może pełnić jeszcze inne funkcje. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracowni Domowe Klimaty.

Filtry
wyczyść filtry
Parametry podstawowe
Parametry podstawowe

Nazwa projektu

Powierzchnia użytkowa (m²)

od do

Typy budynków

Jednorodzinny
Bliźniak
Szeregowy
Altany
Garaże
Letniskowy
Inne

L. Kondygnacji

parterowy
z poddaszem
piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

0
1
2
3
4 i więcej
Dom

Piwnica

Nie
Tak

Liczba pokoi (bez salonu)

1
2
3
4
5 i więcej

Liczba pokoi na parterze (bez salonu)

1
2
3
4
5 i więcej

Typy dachu

Jednospadowy
Dwuspadowy
Wielospadowy
Płaski

Kąt dachu

od do

Ogrzewanie

Ogrzewanie gazowe
Gazowe z możliwością adaptacji na paliwo stałe
Ogrzewanie elektryczne
Pompa ciepła
Paliwo stałe

Technologia

Murowane
Szkielet drewniany
Stalowe
Drewniane
Inne
Działka

Maksymalne wymiary działki (m)

szerokość głębokość

Maksymalne wymiary domu (m)

szerokość wysokość

Powierzchnia całkowita (m²)

od do

Powierzchnia zabudowy (m²)

od do

Wejście od..

od północy i wschodu
od południa i zachodu

Rodzaje działki

Na płytką działkę
Na wąską działkę
Na stoku
Standardowa działka
Dodatkowe

Projekty w przygotowaniu

Pomiń

Dodatkowe parametry

Tanie w budowie
Bestsellery 2023
Nowości
Z wizualizacją wnętrz
Otrzymasz: 0 wyniki

Projekt garażu z wiatą - Projekty garaży z wiatą

Dlaczego warto wybrać projekt garażu z wiatą?

To, że dla wielu inwestorów garaż jest niezbędny, jest oczywiste. Warto jednak pamiętać o tym, że na dużych działkach jeszcze lepszym rozwiązaniem może się okazać garaż z wiatą. Dlaczego może być on dobrą opcją?

 • Umożliwia przechowywanie samochodu – jest to oczywiście podstawowa funkcja budynku garażowego. Odpowiednio duży, solidny garaż zabezpiecza samochód przed niekorzystnym oddziaływaniem deszczu, śniegu czy gradu, a także chroni przed wzrokiem potencjalnych złodziei;
 • Sprawdza się jako pomieszczenie gospodarcze – tę funkcję garażu docenią przede wszystkim inwestorzy mieszkający w domach bez piwnicy. Duży garaż umożliwia przechowywanie różnego rodzaju sprzętów i urządzeń ogrodniczych, a także ewentualnych innych środków transportu – roweru, hulajnogi czy skutera;
 • Może pełnić funkcję miejsca wypoczynkowego – oferowane przez nas projekty garaży z wiatą to znakomita opcja dla inwestorów niedysponujących przydomowym tarasem. Przygarażowe wiaty są zaprojektowane tak, by bez problemu mogły pełnić funkcję miejsca wypoczynkowego, w którym można umieścić meble ogrodowe oraz grill.

Projekty garaży z wiatą w ofercie pracowni Domowe Klimaty

W pracowni Domowe Klimaty zależy nam na tym, by nasza oferta odpowiadała potrzebom wszystkich inwestorów. Dlatego możemy zaproponować projekt garażu z wiatą różnego typu. Projektujemy:

 • garaże wolnostojące – to dobra opcja, jeśli garaż z wiatą rekreacyjną ma znajdować się w innym miejscu niż dom;
 • garaże z wiatą znajdujące się przy sąsiedniej działce – obiekt garażowy znakomicie sprawdza się jako budynek odgradzający działkę inwestora od działki sąsiedniej;
 • garaże dobudowane do istniejącego budynku – dobudowanie garażu z wiatą do domu przekłada się na łatwiejszy dostęp do części gospodarczej garażu czy zadaszonej przestrzeni rekreacyjnej.

Garaż to bez wątpienia funkcjonalny budynek, który może być wykorzystywany na różne sposoby. Proponujemy różne projekty garaży z wiatą, w których można też urządzić przydomowy warsztat czy pomieszczenie do realizacji własnego hobby. Polecamy też nasze projekty domów jednorodzinnych z przydomowym garażem.

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Skontaktuj się z nami!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące konkretnych projektów garaży z wiatą lub potrzebujesz dodatkowych informacji na temat oferty pracowni Domowe Klimaty, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu i adresem mailowym, które znajdują się poniżej w zakładce kontaktowej.

Obsługa posprzedażna

 • Wizualizacje
  Zleć dodatkowe wizualizacje do projektu.
 • Charakterystyki energetyczne

  Zmień system ogrzewania. Dokumentacja do banku lub urzędu. Zamów >

   

 • Adaptacje
  Przygotujemy PZT i dokumentację do urzędu.
Projekt to dopiero początek drogi. Nasi bezpośredni klienci mogą liczyć na autorskie wsparcie i preferencyjną ofertę na dodatkowe usługi.
Projekt to dopiero początek drogi. Nasi bezpośredni klienci mogą liczyć na autorskie wsparcie i preferencyjną ofertę na dodatkowe usługi.
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)
wyczyść