Logo

Obsługa posprzedażna - oferta domoweklimaty.pl

Choć oczywiście życzymy braku problemów na drodze do budowy własnego domu, to niestety - proces bywa skomplikowany. 

Zobacz, jakie usługi oferujemy naszym bezpośrednim klientom. 

Charakterystyki energetyczne 

Zmieniasz system ogrzewania i ubiegasz się o dofinansowanie? W urzędzie lub w banku niezbędna może być charakterystyka energetyczna. Do naszych projeków, które domyślnie nie posiadają pompy ciepła, oferujemy możliwość błyskawicznego opracowania takiego dokumentu. Zadowoli nawet najbardziej wymagający dział weryfikacji ;) 

Koszt standardowy: 500 zł brutto

Wizualizacje (z zewnątrz i od wewnątrz)

Białe tynki są eleganckie. Ale gusta bywają różne, a okładzina z elewacji sąsiadów czasem po prostu nie chce się zestarzeć. Jeśli chcesz zobaczyć swój projekt w innych wariantach kolorystycznych - napisz do nas. Wykonujemy wizualizacje do naszych budynków najszybciej na rynku.

Wycena zależy od zakresu prac.

Kosztorys z aktualizacją.

Przedmiar robót stanowi u nas integralny element projektu. Jeśli jednak chcesz zaplanować koszt lub porównać ceny ofertowe ze średnią w kraju - przyda się aktualny kosztorys. Przygotowujemy aktualizację do najnowszego, dostępnego na Sekocenbud kwartału.

Koszt standardowy: 210 zł brutto

Zgody na zmiany

Nasi klienci nie muszą się martwić o bezpośredni dostęp do autora. Zgodny na wprowadzenie zmian wydajemy od ręki. Wprowadziłeś zmianę, która wymaga zgody? Napisz do nas!

Koszt: bezpłatnie

Zarówno inwestorzy indywidualni, jak i deweloperzy potrzebują współpracy ze strony autora projektu. My zaś chętnie się jej podejmujemy. 

 

Przydomowa oczyszczalnia ścieków: jak działa?
Blog
17 Listopad 2022
Większość domów jednorodzinnych jest podłączona do sieci kanalizacyjnej, która odprowadza wytwarzane przez domowników ścieki do najbliższej oczyszczalni. Inne gospodarstwa domowe korzystają z
15 Listopad 2022
[artykuł partnera] Budynki, w których mieszkamy powinny być nie tylko funkcjonalne, ale też trwałe i estetyczne. Potrzebujemy do  tego niezawodnych produktów, które będą na
04 Listopad 2022
Choć oczywiście życzymy braku problemów na drodze do budowy własnego domu, to niestety - proces bywa skomplikowany.  Zobacz, jakie usługi oferujemy naszym bezpośrednim klientom. 
Dachówka czy blachodachówka – co wybrać?
Blog
25 Październik 2022
Budowa domu jednorodzinnego nierozerwalnie jest związana z podejmowaniem decyzji i dokonywaniem mniej i bardziej istotnych wyborów, które mogą zaważyć zarówno na estetyce, jak i na funkcjonaln
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)
wyczyść