Garaż GW-3

Powierzchnia użytkowa 75,96 m2
Powierzchnia zabudowy 98,59 m2
Wysokość budynku 5,82 m
Szerokość budynku 14,45 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 1,650.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

113,44 m2

Powierzchnia użytkowa

75,96 m2

Powierzchnia zabudowy

98,59 m2

Wysokość budynku

5,82 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 57,98 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 17,98 m2
Informacje szczegółowe Garaż GW-3
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 147,00 m2

Ściany nośne : 105,00 m2

Ściany fundamentowe : 7,00 m3

Podłogi : 58,00 m2

Podłogi (strych) : 53,00 m2

Pow. dachu : 154,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 6,00 m3

Opis

Projekt garażu dwustanowiskowego z wiatą, pomieszczeniem gospodarczym i strychem. Pomieszczenie gospodarcze jest bezpośrednio przy stanowiskach samochodowych ale ma też niezależne wejście. Zmieszczą się tam zarówno rowery, jak i motocykl. Z pomieszczenia gospodarczego prowadzą prost, wygodne schody na strych. Dodatkowe, trzecie stanowisko postojowe znajduje się pod wiatą będącą częścią budynku. Jest ono wysokie na tyle, by zmieścić duży samochód dostawczy.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY97189,75108248,05130275,83
Roboty ziemne1253,871379,641879,27
Fundamenty z izolacjami15766,9117725,0721652,52
Ściany murowane12937,9514730,2317855,37
Konstrukcja żelbetowa22805,3325855,0632430,38
Dach - konstrukcja7713,88375,779580,86
Dach - pokrycie21736,0524608,2929638,57
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna14975,8415573,9917238,86
STAN WYKOŃCZENIOWY26017,4832289,3742426
Posadzki6394,27608,569682,9
Obłożenie ścian2259,272713,233501,11
Elewacja17364,0121967,5829241,99
Kosztorys razem123207,23140537,42172701,83

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog