Garaż GW-2

Powierzchnia użytkowa 26,66 m2
Powierzchnia zabudowy 33,63 m2
Wysokość budynku 3,93 m
Szerokość budynku 8,40 m
Kąt dachu 20 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 800.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

33,63 m2

Powierzchnia użytkowa

26,66 m2

Powierzchnia zabudowy

33,63 m2

Wysokość budynku

3,93 m

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 20 ° , Dwuspadowy

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 26,66 m2
Informacje szczegółowe Garaż GW-2
Elewacje

Szalówka

Stropy

drewniany belkowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: konstrukcja szkieletowa
ściany wewnętrzne: konstrukcja szkieletowa

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt garażu z pomieszczeniem gospodarczym i wiatą. Pomieszczenie za garażem doskonale nadaje się do przechowywania różnego rodzaju sprzętów ogrodowych. Budynek przykryty jest dwuspadowym dachem. Mocno wysunięte okapy tworzą osłonięte miejsca, np. na składowanie drewna.

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog