Logo

Wsparcie inwestycji deweloperskiej

Kategorie: Blog

Projekt i działka to pierwszy etap inwestycji deweloperskiej. Następne to organizacja budowy oraz marketing! Wykorzystujemy już istniejące zaplecze techniczne i doświadczenie, by inwestycje deweloperskie z naszych projektów robiły jeszcze lepsze wrażenie - nie tylko na naszej stronie!

Uzyskaj od ręki i wrzuć na portal ogłoszeniowy lub zleć przygotowanie pod Twoją inwestycję.

1. Wizualizacje*

 

Każda inwestycja zasługuje na dobrą prezentację. Klienci kupują oczami i trudno im się dziwić - w końcu dom ogląda się każdego dnia.

Dbamy o wysoką jakość naszych wizualizacji, zaś na zlecenie przygotujemy również inne warianty materiałowe czy z odmiennym detalem technicznym. Wizualizacje to twarz deweloperskiej oferty!

 

2. Rzuty kondygnacji*

 

Podstawowa forma prezentacji projektu. Wiele lat praktyki przekonało nas, że to własnie płaski rzut jest najefektywniejszym sposobem komunikacji z klientem.

Na indywidualne zlecenie przystosujemy do konkretnej grafiki czy zakresu informacji.

3. Wizualizacje wnętrz

 

"Stan deweloperski" zobowiązuje, łatwo skupić się więc jedynie na prezentacji efektu końcowego.

Jednak planując dom, na ogół myśli się "wnętrzem", bo to tam spędzamy najwięcej czasu. Takich wrażeń może szukać też klient firmy deweloperskiej.

Na indywidualne zlecenie przygotujemy wizualizacje z uwzględnieniem wytycznych na temat wystroju.

 

4. Rzuty 360

Płaski rzut przekazuje wiele informacji, ale słabo działa na wyobraźnię. Coraz częściej spotykamy się z potrzebą jej "dopieszczenia". Do najpopularniejszych projektów stworzyliśmy tzw. rzuty 3D.

W indywidualnych przypadkach warto czasem spersonalizować elementy wnętrza, otoczenie czy kadr. Przyjmujemy zlecenia na dopasowanie wnętrz 3D do wymagań inwestora.

5. Panoramy 360

 

To ostateczna forma prezentacji przestrzeni wewnętrznej. Zainteresuje szczególnie inwestorów, którzy zdecydowali się na stworzenie dla swojej inwestycji strony internetowej. Istnieje możliwość zamówienia plików do umieszczenia na swoim serwerze.

 

Wyceń materiały promocyjne!

 

Grafika tabletu ze strony: www.freepik.com

 * gwiazdką oznaczone zostały materiały opracowywane standardowo do każdego projektu w ofercie;

Materiały graficzne pod konkretną inwestycję

Surowe materiały do budynku to jedno, zawsze jednak występują one w jakimś kontekście. Oprócz dostosowania wizualizacji pod konkretne wymagania, pomożemy w stworzeniu identyfikacji wizualnej Twojej inwestycji. Oferta obejmuje:

  • zindywidualizowane wizualizacje inwestycji (uwzględniające otoczenie, ilość segmentów zabudowy, inne indywidualne wymagania takie jak: kadr, kolorystyka);
  • karty katalogowe mieszkań;
  • grafiki do bannerów fizycznych;
  • animacje 3D osiedli.

 Potrzebujesz materiałów bez naszego logo lub chcesz zamówić materiały indywidualne?

Napisz do nas!

Odpowiadamy w ciągu 24h!

Co to jest służebność przesyłu?
Blog
29 Sierpień 2023
Służebność przesyłu jest zapisem, który w polskim prawie pojawił się dopiero w 2008 roku – wcześniej obowiązywały tylko dwie odmiany służebności: gruntowa i osobista. Opisuje ona kwestie dot
Co to jest powierzchnia zabudowy?
Blog
29 Sierpień 2023
Przygotowując się do budowy domu jednorodzinnego i przeglądając gotowe projekty w ofertach różnych pracowni architektonicznych, można spotkać się z różnymi terminami, które u mniej zorientow
Podział działki – jak to zrobić krok po kroku?
Blog
29 Sierpień 2023
Chęć utworzenia nowej działki budowlanej, zamiar przyłączenia wydzielonej części działki do sąsiedniej nieruchomości czy przygotowanie do sprzedaży części działki… to tylko kilka sytuacji, w
Od kiedy zakaz palenia drewnem?
Blog
29 Sierpień 2023
Wprowadzony w 2015 roku rządowy „Krajowy Program Ochrony Powietrza” postawił na nogi wielu właścicieli domów jednorodzinnych, którzy zostali postawieni przed koniecznością wymiany bezklasowy
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)
wyczyść