Logo

Wsparcie inwestycji deweloperskiej

Kategorie: Blog

Projekt i działka to pierwszy etap inwestycji deweloperskiej. Następne to organizacja budowy oraz marketing! Wykorzystujemy już istniejące zaplecze techniczne i doświadczenie, by inwestycje deweloperskie z naszych projektów robiły jeszcze lepsze wrażenie - nie tylko na naszej stronie!

Uzyskaj od ręki i wrzuć na portal ogłoszeniowy lub zleć przygotowanie pod Twoją inwestycję.

1. Wizualizacje*

 

Każda inwestycja zasługuje na dobrą prezentację. Klienci kupują oczami i trudno im się dziwić - w końcu dom ogląda się każdego dnia.

Dbamy o wysoką jakość naszych wizualizacji, zaś na zlecenie przygotujemy również inne warianty materiałowe czy z odmiennym detalem technicznym. Wizualizacje to twarz deweloperskiej oferty!

 

2. Rzuty kondygnacji*

 

Podstawowa forma prezentacji projektu. Wiele lat praktyki przekonało nas, że to własnie płaski rzut jest najefektywniejszym sposobem komunikacji z klientem.

Na indywidualne zlecenie przystosujemy do konkretnej grafiki czy zakresu informacji.

3. Wizualizacje wnętrz

 

"Stan deweloperski" zobowiązuje, łatwo skupić się więc jedynie na prezentacji efektu końcowego.

Jednak planując dom, na ogół myśli się "wnętrzem", bo to tam spędzamy najwięcej czasu. Takich wrażeń może szukać też klient firmy deweloperskiej.

Na indywidualne zlecenie przygotujemy wizualizacje z uwzględnieniem wytycznych na temat wystroju.

 

4. Rzuty 360

Płaski rzut przekazuje wiele informacji, ale słabo działa na wyobraźnię. Coraz częściej spotykamy się z potrzebą jej "dopieszczenia". Do najpopularniejszych projektów stworzyliśmy tzw. rzuty 3D.

W indywidualnych przypadkach warto czasem spersonalizować elementy wnętrza, otoczenie czy kadr. Przyjmujemy zlecenia na dopasowanie wnętrz 3D do wymagań inwestora.

5. Panoramy 360

 

To ostateczna forma prezentacji przestrzeni wewnętrznej. Zainteresuje szczególnie inwestorów, którzy zdecydowali się na stworzenie dla swojej inwestycji strony internetowej. Istnieje możliwość zamówienia plików do umieszczenia na swoim serwerze.

 

Wyceń materiały promocyjne!

 

Grafika tabletu ze strony: www.freepik.com

 * gwiazdką oznaczone zostały materiały opracowywane standardowo do każdego projektu w ofercie;

Materiały graficzne pod konkretną inwestycję

Surowe materiały do budynku to jedno, zawsze jednak występują one w jakimś kontekście. Oprócz dostosowania wizualizacji pod konkretne wymagania, pomożemy w stworzeniu identyfikacji wizualnej Twojej inwestycji. Oferta obejmuje:

  • zindywidualizowane wizualizacje inwestycji (uwzględniające otoczenie, ilość segmentów zabudowy, inne indywidualne wymagania takie jak: kadr, kolorystyka);
  • karty katalogowe mieszkań;
  • grafiki do bannerów fizycznych;
  • animacje 3D osiedli.

 Potrzebujesz materiałów bez naszego logo lub chcesz zamówić materiały indywidualne?

Napisz do nas!

Odpowiadamy w ciągu 24h!

Projekty małych domów jako alternatywa dla mieszkania
Blog
13 Czerwiec 2024
Efektowne i stylowe rozwiązania na przyszłość W dzisiejszych czasach coraz więcej osób poszukuje alternatywnych rozwiązań mieszkaniowych, które są nie tylko funkcjonalne, ale również ekon
Projekty domów parterowych – doskonałe rozwiązanie dla komfortowego życia
Blog
30 Maj 2024
Planując budowę własnego domu, jednym z najważniejszych kroków jest wybór odpowiedniego projektu. Dla wielu osób, szczególnie tych ceniących wygodę i funkcjonalność, dom parterowy stanowi id
Wyjątkowe projekty domów szeregowych
Blog
17 Maj 2024
Szukają Państwo idealnego projektu domu, który wpisze się w państwa życie? A może zastanawiają się, dlaczego coraz więcej osób decyduje się na dom szeregowy? Jeżeli na którekolwiek z pytań o
Duży dom, czyli kiedy warto wybrać projekt domu dwupokoleniowego?
Blog
22 Kwiecień 2024
W dzisiejszych czasach coraz więcej rodzin zastanawia się nad wyborem domu, który będzie odpowiadał ich zmieniającym się potrzebom i stylowi życia. Mimo że projekt domów dwupokoleniowych nie
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)
wyczyść