Logo

O nas

Nasza pracownia od ponad 25 lat specjalizuje się w projektowaniu domów jednorodzinnych. Śledząc najnowsze trendy w dziedzinie budownictwa i wzornictwa mieszkaniowego, nieustannie udoskonalamy naszą ofertę, dopasowując projekty do ewoluujących potrzeb i oczekiwań Polaków. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze gotowe projekty domów co roku trafiają w gusta coraz większej grupy inwestorów, doceniających ich ergonomię, wygląd oraz rozwiązania technologiczne.   

Nasza oferta projektów gotowych zawiera przekrój zarówno przez projekty dużych rezydencji, jak i małych i prostych domków jednorodzinnych. Szeroki wybór budynków wielolokalowych trafi w gusta osób, które budowę domu traktują w kategoriach inwestycji.   

W Domowych Klimatach wierzymy, że kluczem do ciągłego rozwoju jest zachowanie świeżego spojrzenia. Dbamy o to, by w naszym zespole nie zabrakło zarówno doświadczonych, jak i młodych projektantów. Takie podejście idzie w parze z ciągle rozwijającymi się technologiami, zwłaszcza w dziedzinie energooszczędności.   

Zapraszamy do współpracy!

Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)
wyczyść