Projekt domu  Adria II

Powierzchnia użytkowa 174,64 m2
Powierzchnia zabudowy 273,04 m2
Wysokość budynku 7,57 m
Szerokość budynku 20,25 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,300.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia użytkowa

174,64 m2

Powierzchnia zabudowy

273,04 m2

Wysokość budynku

7,57 m

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 30 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 174,64 m2 + garaż 44,29 m2
Informacje szczegółowe Adria II
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt parterowego domu o pow. ok. 180 m² z dwustanowiskowym garażem.

Budynek skrywa obszerne i starannie przemyślane wnętrze. Jego ozdobą jest duży salon, wielka kuchnia i rozległy, zadaszony taras od strony ogrodu. Część prywatna składa się z trzech sypialni i dwóch łazienek. Całości dopełniają gabinet, umieszczony w części frontowej przy wejściu głównym oraz garaż o wymiarach 635 x 715 cm na samochody i sprzęt ogrodowy. Z holu zaplanowano również miejsce na pełnowymiarowe schody umożliwiające eksploatację strychu.
Bryła budynku nawiązuje nieco do klasycznej formy dworu dzięki centralnemu ryzalitowi podkreślającemu wejście - inspirowany jest on tradycyjnym gankiem - oraz prostemu dachowi wieńczącemu dom. Za sprawą zastosowania prostych form i oszczędnego detalu obiekt uzyskuje zarazem lekkość charakterystyczną dla budynków współczesnych.

W projekcie zastosowane zostały nowoczesne rozwiązania zapewniające ekonomiczną eksploatację - między innymi doskonała izolacja termiczna i wentylacja z odzyskiem ciepła.

Komentarze (2)
Oceń projekt
wojtas7921
1 maja, 2020 10:53:19
Witam, czy jest mozliwosc przestawienia tylnej wiaty na prawy bok obok kuchni. Jak wyglada sytuacja ze strychem, jaki metraz I wysokosc jest tam dostepna
jakubc
jakubc
16 grudnia, 2016 15:34:03
Adria 2 - widok frontowy.jpg Strona projektu

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog