Projekt domu  Akord 10

Powierzchnia użytkowa 144,70 m2
Powierzchnia zabudowy 163,08 m2
Wysokość budynku 8,95 m
Szerokość budynku 17,55 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 3,350.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

335,57 m2

Powierzchnia użytkowa

144,70 m2

Powierzchnia zabudowy

163,08 m2

Wysokość budynku

8,95 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od południa i zachodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 83,10 m2 + garaż 34,96 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 63,60 m2 + Strych 12,26 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe o projekcie Akord 10
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem. Ten nowoczesny, pełen wdzięku budynek posiada szereg użytecznych zalet.
Warto zwrócić chociażby uwagę na dużą kuchnię ze spiżarnią, obszerny salon z zadaszonym tarasem czy część sypialną wyposażoną w garderobę i sporą łazienkę. Nie bez znaczenia jest dostatek przestrzeni pomocniczej, jak poszerzony garaż, duża kotłownia i strych.
Przestronne i funkcjonalne wnętrze decyduje o wysokim komforcie użytkowania, a nowoczesne rozwiązania zapewniają energooszczędność. Dodatkową zaletą jest niewielka głębokość budynku, dzięki czemu wymaga stosunkowo płytkiej działki.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY206522,34226876,5271192,31
Roboty ziemne2717,752974,514077,07
Fundamenty z izolacjami30549,2533682,6440696,97
Ściany murowane37693,6442516,1151388,14
Konstrukcja żelbetowa47438,0654153,2469155,53
Dach - konstrukcja18255,3519729,2822626,65
Dach - pokrycie32916,1135990,7842065,21
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna36952,1837829,9441182,74
STAN WYKOŃCZENIOWY146897,67167127,18214091,58
Posadzki25081,2528587,0835270,6
Ściany i sufity28870,1334485,3444664,44
Elewacja40770,8750063,2566091,77
Roboty sanitarne37631,7238538,2745339,67
Roboty elektryczne14543,715453,2422725,1
KOSZTORYS RAZEM353420,01394003,68485283,89

* Wielkości szacowane

Komentarze (19)
Oceń produkt
vieh
26 kwietnia, 2020 15:26:47
Witam, u nas tyle na ten rok. ;) Marzyłam jeszcze o oknach, ale już nie daliśmy rady. Grunt, że przykryte. ;D Projekt Akord 9, lustrzane odbicie z
grzesiek1994
30 marca, 2020 22:56:05
Witajcie, my zdecydowaliśmy się na budowę domu Akord 9 w odbiciu lustrzanym. Stąd też moje pytanie: Czy jest ktoś chętny, aby podzielić się zdjęciami z budowy i po jej zakończeniu?
marlena
20 marca, 2020 10:46:16
Niestety nie mogę dodac zdjęć na forum. Posiadających konto na ig zapraszam do masz.dreams
nightraven
25 lutego, 2020 10:40:19
Witam. Czy ktoś buduje w podkarpackim, świętokrzyskim, lubelskim lub małopolskim Akord 9 lub 11 oraz wyrazi zgodę na obejrzenie? Proszę o kontakt kperelmuter@gmail.com. Pozdrawiam.
olga15289
22 listopada, 2019 22:20:06
Witam, jestem zainteresowana kupnem projektu akord 9, czy ktoś w woj. świętokrzyskim bądź małopolskim buduje taki dom i wyrazi zgodę na to bym mogła go obejrzeć? Mój mail olga15@poczta.onet.pl Pozdrawiam

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog