Projekt domu  Akord 14 N

Powierzchnia użytkowa 132,30 m2
Powierzchnia zabudowy 146,06 m2
Wysokość budynku 8,57 m
Szerokość budynku 10,25 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

286,47 m2

Powierzchnia użytkowa

132,30 m2

Powierzchnia zabudowy

146,06 m2

Wysokość budynku

8,57 m

Powierzchnia dachu

196,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 69,97 m2 + garaż 17,86 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 62,33 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Akord 14 N
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu z użytkowym poddaszem dla rodziny ceniącej nowoczesną, prostą architekturę. Budynek posiada bardzo atrakcyjne wnętrze zarówno pod względem wyglądu jak rozwiązań funkcjonalnych. Szczególne wrażenie wywołuje część dzienna domu.
Przestrzeń salonu i jadalni wypełniona jest światłem wpadającym przez duże przeszklenia od strony ogrodu. Tak zaprojektowana przestrzeń dzienna stanowi znakomitą oprawę dla codziennego wypoczynku oraz spędzania czasu w gronie przyjaciół. Warto zwrócić uwagę na pozostałe zalety domu: wejście główne zaopatrzone jest w duży przedsionek z przejściem do garażu a na wprost niego rozpościera się widok w kierunku salonu i ogrodu. Tuż obok mamy korytarzyk wiodący do gabinetu i dyskretnie umieszczonej łazienki. Przylegająca do jadalni kuchnia posiada praktyczną spiżarnię.
Starannie przemyślana jest również strefa sypialni na poddaszu. Znajdziemy tam 3 ustawne pokoje, wystarczająco dużą łazienkę, oraz dwie garderoby. Sypialnia gospodarzy wyposażona jest w balkon.
Całości domu dopełnia jednostanowiskowy garaż z wraz z kotłownią.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem.
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog