Projekt domu  Akord 15

Powierzchnia użytkowa 135,32 m2
Powierzchnia zabudowy 115,87 m2
Wysokość budynku 8,47 m
Szerokość budynku 8,70 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,850.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

237,43 m2

Powierzchnia użytkowa

135,32 m2

Powierzchnia zabudowy

115,87 m2

Wysokość budynku

8,47 m

Powierzchnia dachu

210,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 79,50 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 55,82 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Akord 15
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu Akord 15 to nowa propozycja domu na wąską działkę. Nieskomplikowana, wpadająca w oko bryła skierowana szczytem w kierunku ulicy stanowi cechę charakterystyczną projektów w tej linii.
Optymalna (do 140m2) powierzchnia użytkowa domu mieści w sobie wyjątkowo czytelny program. Przestronny przedsionek prowadzi do wewnętrznego holu, zapraszając do wkroczenia w strefę dzienną. Tam mieszkańców ugości przytulnie zlokalizowany salon oraz ustronna, łatwo dostępna kuchnia z widokiem na ogród.
Dopełnieniem przestrzeni parteru jest ustawny, zlokalizowany przy wejściu gabinet. Dzięki obecności łazienki wyposażonej w prysznic, może on z powodzeniem pełnić również rolę pokoju gościnnego czy sypialni. Piętro domu kryje 3 wygodne pokoje, których przestrzeń przechowywania rozszerzają dwie garderoby. Do wykorzystania jest również przestronna łazienka i pralnia (która z powodzeniem może pełnić rolę garderoby).
Zaplecze techniczne domu stanowi duża kotłownia z piecem gazowym. Jej rozmiar oraz zewnętrzne wejście pozostawiają pełną wolność w doborze innych systemów ogrzewania, jak i możliwość wykorzystania jej jako zewnętrznego pomieszczenia gospodarczego. Sąsiedztwo z przedsionkiem pozostawia zaś możliwość zrealizowania wejścia z przedsionka. Dopełnieniem technologii grzewczych są wysokiej klasy izolacje termiczne oraz wentylacja mechaniczna z rekuperacją. Wszystko razem czyni projekt oszczędnym energetycznie, a zarazem i tanim w eksploatacji.

W ofercie znajduje się również jego pierwowzór o podobnej estetyce i z kuchnią od frontu - projekt domu Akord IV.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog