Projekt domu  Akord 16

Powierzchnia użytkowa 128,22 m2
Powierzchnia zabudowy 105,89 m2
Wysokość budynku 8,83 m
Szerokość budynku 9,85 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,700.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

211,78 m2

Powierzchnia użytkowa

128,22 m2

Powierzchnia zabudowy

105,89 m2

Wysokość budynku

8,83 m

Powierzchnia dachu

140,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 72,89 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 55,33 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Akord 16
Elewacje

Szalówka

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego, ekonomicznego domu "Akord 16" z użytkowym poddaszem, bez garażu, mieszczącego się nawet na wąskiej działce. Jego głównymi zaletami są atrakcyjny wygląd utrzymany w stylu "nowoczesnej stodoły" oraz doskonałość w wykorzystaniu przestrzeni wewnątrz domu. Te cechy w dużym stopniu decydują o komforcie życia mieszkańców.
Architekturę budynku cechuje uniwersalna prostota, wykorzystanie naturalnych materiałów na okładziny ścian, duże przeszklenia umożliwiające swobodny kontakt z otoczeniem. Dach budynku usytuowano szczytami do frontowej i ogrodowej granicy działki. Dzięki temu balkony i okna na poddaszu są skierowane na własną działkę.
Główne wejście do domu osłonięte jest prostym daszkiem. Strefa wejściowa posiada bezpośrednie przejście do kotłowni i pralni oraz parę wnęk na szafy. Kuchnia i salon tworzą jednoprzestrzenne, widne wnętrze doświetlone ogromnymi oknami. W ustronnym zakątku znajduje się gabinet z łazienką. Na poddaszu, na które prowadzą wygodne schody ze spocznikiem, znajdziemy trzy sypialnie z oknami w szczytach budynku, łazienkę oraz dwie garderoby z których jedna należy do pokoju gospodarzy.
Regularna bryła domu i prosty dach wpływają na obniżenie kosztów budowy. Dobra izolacja ścian i zaprojektowana wentylacja z odzyskiem ciepła (rekuperacją) pozwolą na uzyskanie dużej oszczędności energii w trakcie eksploatacji.
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem. Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog