Projekt domu  Akord 9 (stalowy)

Powierzchnia użytkowa 160,12 m2
Powierzchnia zabudowy 163,08 m2
Wysokość budynku 8,95 m
Szerokość budynku 10,05 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,450.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

335,57 m2

Powierzchnia użytkowa

160,12 m2

Powierzchnia zabudowy

163,08 m2

Wysokość budynku

8,95 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 88,92 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 71,20 m2 + strych 11,87 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Akord 9 (stalowy)
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

stalowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: szkielet stalowy
ściany wewnętrzne: gipsokarton na ruszcie stalowym

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

stalowy

Opis

Prezentowana wersja projektu domu AKORD 9 STALOWY posiada prefabrykowaną konstrukcję stalową. Jego realizację należy zlecić wyspecjalizowanej firmie, która zajmie się wykonaniem prefabrykatów, ich montażem na placu budowy, wszelkimi pracami budowlanymi i wreszcie przekazaniem kluczy właścicielom.
Zawartość dokumentacji projektowej domów prefabrykowanych może odbiegać od standardowej ze względu na specyfikę współpracy z producentem budynków.
Aby otrzymać więcej informacji na na temat budowy tego domu prosimy o kontakt: projekty@domoweklimaty.pl
AKORD 9 to projekt domu z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem. Ten nowoczesny, pełen wdzięku budynek posiada szereg użytecznych zalet.
Warto zwrócić uwagę na dużą kuchnię ze spiżarnią, obszerny salon z zadaszonym tarasem czy część sypialną wyposażoną w garderobę i sporą łazienkę. Nie bez znaczenia jest dostatek przestrzeni pomocniczej, jak poszerzony garaż, duża kotłownia i strych.
Przestronne i funkcjonalne wnętrze decyduje o wysokim komforcie użytkowania, a nowoczesne rozwiązania jak izolacja przegród zewnętrznych, czy wentylacja z odzyskiem ciepła zapewniają energooszczędność. Dodatkową zaletą jest niewielka szerokość budynku,
dzięki czemu wymaga stosunkowo wąskiej działki.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog