Projekt domu  Akord IV (stalowy)

Powierzchnia użytkowa 142,15 m2
Powierzchnia zabudowy 102,94 m2
Wysokość budynku 8,54 m
Szerokość budynku 9,15 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,850.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

225,11 m2

Powierzchnia użytkowa

142,15 m2

Powierzchnia zabudowy

102,94 m2

Wysokość budynku

8,54 m

Powierzchnia dachu

185,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działek o szerokości do 16m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 81,97 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 60,18 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Akord IV (stalowy)
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

stalowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: szkielet stalowy
ściany wewnętrzne: gipsokarton na ruszcie stalowym

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

stalowy

Opis

Prezentowana wersja projektu domu AKORD IV posiada prefabrykowaną konstrukcję stalową. Jego realizację należy zlecić wyspecjalizowanej firmie, która zajmie się wykonaniem prefabrykatów, ich montażem na placu budowy, wszelkimi pracami budowlanymi i wreszcie przekazaniem kluczy właścicielom.

Zawartość dokumentacji projektowej domów prefabrykowanych może odbiegać od standardowej ze względu na specyfikę współpracy z producentem budynków.

Aby otrzymać więcej informacji na na temat budowy tego domu prosimy o kontakt: projekty@domoweklimaty.pl

 

AKORD IV to projekt domu z użytkowym poddaszem, który wśród innych zalet posiada tę, iż można go usytuować na dość wąskiej działce. Sprzyja temu zastosowanie dachu ze szczytami od frontu i ogrodu co sprawia, że balkony i okna na poddaszu nie są skierowane w stronę sąsiednich posesji.
Akord IV to dom odpowiadający współczesnym trendom zarówno pod względem estetyki jak też funkcjonalności oraz ekologii. Wyrazem tego są prosta, „stodołowata” bryła, optymalne wykorzystanie przestrzeni wewnętrznej a także niewielkie zapotrzebowanie na energię do ogrzewania budynku.
Główne wejście do domu osłonięte jest balkonem. Strefa wejściowa posiada bezpośrednie przejście do kotłowni oraz wiele wnęk na szafy. Kuchnia i salon tworzą jednoprzestrzenne, widne wnętrze doświetlone dużymi oknami. W ustronnym zakątku znajduje się gabinet z łazienką.
Na poddasze prowadzą wygodne schody ze spocznikiem. Znajdziemy tam trzy sypialnie z oknami w szczytach budynku, łazienkę i pralnię. Pokój gospodarzy posiada własną garderobę. Regularna bryła domu i prosty dach wpływają na optymalizację kosztów budowy.
Dobra izolacja ścian, zaprojektowana wentylacja z odzyskiem ciepła pozwolą na uzyskanie dużej oszczędności energii w trakcie eksploatacji.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog