Projekt domu  Akord V bis

Powierzchnia użytkowa 123,96 m2
Powierzchnia zabudowy 144,11 m2
Wysokość budynku 8,72 m
Szerokość budynku 17,25 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 2,800.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

265,17 m2

Powierzchnia użytkowa

123,96 m2

Powierzchnia zabudowy

144,11 m2

Wysokość budynku

8,72 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 69,06 m2 + garaż 31,69 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 54,90 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Akord V bis
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego domu z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym. Klasyczny układ pomieszczeń na parterze z dodatkowym pokojem. Kuchnia wyposażona w dużą spiżarnię. Wygodny przedsionek z dostępem do garażu i kotłowni. Poddasze mieści trzy wygodne pokoje łazienkę, garderobę oraz pralnię. Architektura budynku charakteryzuje się prostotą, nowoczesnością i wyważonymi proporcjami.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne200520742930
2Fundamenty293863149337850
3Konstrukcja przyziemia638836993487169
4Dach362723881145684
5Podkłady i posadzki161821796422454
6Okna i drzwi zewnętrzne273392789730512
7Tynki wewnętrzne183832093427293
8Elewacje301403485345627
9Instalacje sanitarne268652751332369
10Instalacje elektryczne101081073915793
11Razem260563282212347681
 w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:w tym stan surowy zamknięty:
158885170209204146

* Wielkości szacowane

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog