Projekt domu  Akord V

Powierzchnia użytkowa 123,96 m2
Powierzchnia zabudowy 144,11 m2
Wysokość budynku 8,72 m
Szerokość budynku 9,75 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 2,800.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

266,09 m2

Powierzchnia użytkowa

123,96 m2

Powierzchnia zabudowy

144,11 m2

Wysokość budynku

8,72 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 69,06 m2 + garaż 31,69 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 54,90 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Akord V
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 198,00 m2

Ściany nośne : 224,00 m2

Ściany działowe : 113,00 m2

Ściany fundamentowe : 15,00 m3

Podłogi : 171,00 m2

Powierzchnia dachu : 242,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 10,30 m3

Opis

Projekt małego domu "Akord V" z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym na wąską działkę. Klasyczny układ pomieszczeń na parterze z dodatkowym pokojem. Kuchnia wyposażona w dużą spiżarnię.Wygodny przedsionek z dostępem do garażu i kotłowni. Poddasze mieści trzy wygodne pokoje łazienkę, garderobę oraz pralnię. Architektura budynku charakteryzuje się prostotą, nowoczesnością i wyważonymi proporcjami.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY175353,66193844,07231187,44
Roboty ziemne2268,272496,383400,75
Fundamenty z izolacjami32074,5235507,442508,59
Ściany murowane36491,241311,1149632,66
Konstrukcja żelbetowa35007,440053,4850715,14
Dach - konstrukcja14239,6615628,4918118,56
Dach - pokrycie27324,8230005,6935174,35
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna27947,7928841,5231637,39
STAN WYKOŃCZENIOWY110507,04126153,96160958,06
Posadzki17281,1820083,0325016,17
Ściany i sufity20777,9724846,9531862,91
Elewacja31908,9939267,951139,46
Roboty sanitarne29081,129782,0235036,56
Roboty elektryczne11457,812174,0617902,96
KOSZTORYS RAZEM285860,7319998,03392145,5

* Wielkości szacowane

Komentarze (17)
Oceń produkt
biko
20 września, 2020 20:27:56
Nasz akord też przeszedł kilka modyfikacji :) Zamiana okien w salonie, zamiana górnej łazienki z pranią, okno trójkątne nad garażem.
karolina_st
16 września, 2020 19:17:24
My skończyliśmy jakiś czas temu :) zmienilismy pralnie z łazienką dzięki czemu mamy łazienkę bez skosów - bardziej ustawną i większą, schody
karolina_st
16 września, 2020 19:14:05
Jaki koszt Pania wyszedl? Mam kilka pytań :) Ciężko mi dokładnie odpowiedzieć, myślę że ok 350k bez wyposażenia wnętrz. Proszę dać znać jeśli interesują pana jakieś konkretne
jakubc
jakubc
16 września, 2020 05:48:00
My skończyliśmy jakiś czas temu :) zmienilismy pralnie z łazienką dzięki czemu mamy łazienkę bez skosów - bardziej ustawną i większą, schody drewniane, usunięta spiżarnia z
marce8
15 września, 2020 04:26:44
Jaki koszt Pania wyszedl? Mam kilka pytań :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog