Projekt domu  Akord VII G2

Powierzchnia użytkowa 133,78 m2
Powierzchnia zabudowy 168,62 m2
Wysokość budynku 8,95 m
Szerokość budynku 12,75 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 3,350.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

331,89 m2

Powierzchnia użytkowa

133,78 m2

Powierzchnia zabudowy

168,62 m2

Wysokość budynku

8,95 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 73,59 m2 + garaż 38,83 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 60,19 m2 + strych 16,38 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe o projekcie Akord VII G2
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu z poddaszem użytkowym i dwustanowiskowym garażem charakteryzujący się nowoczesnym wyglądem oraz funkcjonalnym wnętrzem. Istotną zaletą jest jego niewielka szerokość, dzięki czemu mieści się na działce o szerokości od 19,75m.
Budynek posiada tradycyjnie ukształtowaną część dzienną na parterze z atrakcyjnym, jednoprzestrzennym wnętrzem. Rozciąga się ono od kuchni zlokalizowanej od frontu domu, poprzez jadalnię i salon otwarty w kierunku ogrodu dużą taflą okna tarasowego. Oprócz tego na parterze znajdziemy wygodny gabinet oraz łazienkę. Dostęp do garażu zapewniony jest z wnętrza domu wejściem z przedsionka.
Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, spora łazienka oraz dwa pomieszczenia gospodarcze przydatne do wykorzystania na pralnię i do przechowywania rzadziej używanych zasobów gospodarstwa domowego. Sypialnia gospodarzy wyposażona jest w podwójną garderobę oraz zadaszony balkon.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji). W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby w trakcie adaptacji projektu do wymagań inwestora przeprowadzić zmianę źródła ciepła. Przewidziany w dokumentacji uniwersalny komin umożliwia nawet zastosowanie pieca na paliwo stałe.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog