Projekt domu  Alt 8

Powierzchnia użytkowa 76,81 m2
Powierzchnia zabudowy 107,12 m2
Wysokość budynku 7,65 m
Szerokość budynku 10,35 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,250.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

111,17 m2

Powierzchnia użytkowa

76,81 m2

Powierzchnia zabudowy

107,12 m2

Wysokość budynku

7,65 m

Powierzchnia dachu

175,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od południa i zachodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 76,81 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych
Powierzchnia użytkowa: 20,00 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Alt 8
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt niewielkiego parterowego domu przeznaczony na małą działkę. Budynek pomimo minimalnych rozmiarów posiada ciekawe i atrakcyjne wnętrze zarówno pod względem wyglądu jak też rozwiązań funkcjonalnych.
Część dzienna stanowi jedną otwartą przestrzeń, której elementy przenikają się. Zabieg ten ma na celu optyczne powiększenie wnętrza. W tej strefie wygospodarowaliśmy miejsce na kuchnię, jadalnię i salon. Pomieszczenie wypełnia światło wpadające przez duże przeszklenia stanowiąc znakomitą oprawę do codziennego wypoczynku oraz spędzania czasu.
Warto zwrócić uwagę na pozostałe zalety domu: wejście główne zaopatrzone jest w duży przedsionek z przejściem do pomieszczenia gospodarczego. Pełni ono funkcję garderoby, schowaliśmy tu pralkę i wydzieliliśmy miejsce na źródło ciepła.
Starannie przemyślana jest również strefa sypialni. Znajdziemy tam 3 ustawne i spore pokoje i łazienkę.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).

Sporą zaletą domu są schody (młynarskie) prowadzące na strych. Otwiera to przed inwestorem możliwość aranżacji dodatkowej przestrzeni według własnej wyobraźni i potrzeb. Oprócz tradycyjnego strychu bez problemu znajdziemy miejsce na siłownie, kino domowe, suszarnie czy dodatkowe pokoje gościnne.
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog