Projekt domu  Andromeda 3

Powierzchnia użytkowa 193,49 m2
Powierzchnia zabudowy 207,74 m2
Wysokość budynku 9,30 m
Szerokość budynku 14,25 m
Kąt dachu 25 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,750.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

419,98 m2

Powierzchnia użytkowa

193,49 m2

Powierzchnia zabudowy

207,74 m2

Wysokość budynku

9,30 m

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 25 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

5

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 103,03 m2 + garaż 45,48 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 90,46 m2
Informacje szczegółowe Andromeda 3
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu piętrowego z dużym dwustanowiskowym garażem.

Andromeda 3” to nowoczesny i komfortowy projekt domu piętrowego dający niebywałe poczucie przestrzeni przy zachowaniu klasycznego podziału na dwie podstawowe strefy użytkowe: dzienną i nocną.

Parter składa się z przestronnej kuchni, doświetlonego salonu i jadalni z wyjściami do ogrodu, łazienki z prysznicem, a także dodatkowego pokoju, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego czy gabinetu. Część gospodarcza domu - garaż i kotłownia, dostępne są zarówno z zewnątrz jak i z wnętrza domu. Przejście do nich prowadzi przez przedsionek. Duże wymiary kotłowni pozwalają na zastosowanie pieca na paliwo stałe.
Strefę nocną stanowią cztery sypialnie, w tym jeden z oddzielną łazienką oraz garderobą. O wygodzie i luksusie decyduje możliwość wyjścia na przestronne tarasy, gdzie domownicy i ich goście mogą zachwycać się urokami okolicy i cieszyć relaksem.

Komentarze (3)
Oceń projekt
anna2020
18 maja, 2021 07:36:41
Zaczynamy budowe Andromeda 3 lustrzane odbicie :)
anna2020
24 kwietnia, 2020 06:25:47
Witam Czy ktos z Panstwa buduje dom Andromeda 3 ? Pozdrawiam
jakubc
jakubc
9 października, 2017 09:46:54
Andromeda 3 - widok frontowy.jpgStrona projektu

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog