Projekt domu  Argo

Powierzchnia użytkowa 118,42 m2
Powierzchnia zabudowy 147,94 m2
Wysokość budynku 8,61 m
Szerokość budynku 14,35 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,000.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

266,24 m2

Powierzchnia użytkowa

118,42 m2

Powierzchnia zabudowy

147,94 m2

Wysokość budynku

8,61 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 71,31 m2 + garaż 32,37 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 47,11 m2
Informacje szczegółowe Argo
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego domu z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem o prostej architekturze i równie nieskomplikowanym, wygodnym wnętrzu, które łatwo zaaranżować do własnych potrzeb.

Najważniejsze miejsce i centrum domu - salon, jest bardzo wygodnym i ciepłym miejscem. Ma też dwa wyjścia do ogrodu - z tyłu domu i w wykuszu. Kuchnia otrzymała dość dużą spiżarnię.
Na parterze znajduje się także jeden pokój umieszczony oraz duża łazienka będąca jednocześnie pralnią. Dwustanowiskowy garaż połączony jest z domem za pośrednictwem przedsionka.
Znajdująca się przy garażu duża kotłownia umożliwia swobodny dobór pieców centralnego ogrzewania oraz oraz paliwa do ich zasilania.

Na poddaszu urządzonym pod prostym dwuspadowym dachem znajdziemy z kolei trzy pokoje i drugą, większą łazienkę. Dodatkowym atutem jest tu spora ogólnodostępna garderoba.Pomieszczenia posiadają konwencjonalne okna w szczytach budynku.

Komentarze (3)
Oceń projekt
paulyna
4 listopada, 2019 12:37:22
Zdecydował się ktoś na budowę tego domu ? Pozdrawiam.
deminiczka93
13 października, 2017 13:33:30
Witam, czy ktoś jest w trakcie budowy tego projektu?? Pozdrawiam :) :)
jakubc
jakubc
15 stycznia, 2015 08:49:53
Strona projektu

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog