Projekt domu  Awokado 3

Powierzchnia użytkowa 136,02 m2
Powierzchnia zabudowy 181,49 m2
Wysokość budynku 7,14 m
Szerokość budynku 11,55 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,850.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

187,78 m2

Powierzchnia użytkowa

136,02 m2

Powierzchnia zabudowy

181,49 m2

Wysokość budynku

7,14 m

Powierzchnia dachu

285,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 30 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 136,02 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych
Powierzchnia użytkowa: 40,36 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Awokado 3
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Awokado 3 to projekt skierowany do inwestorów zdecydowanych na dom parterowy, dysponujących jednocześnie "tylko" standardową (do 20 m szerokości) działką. W swej prostej bryle skrywa aż 4 sypialnie zlokalizowane na poziomie gruntu. Zlokalizowany w centrum salon z kominkiem stanowi serce domu. Stąd rozciąga się piękny widok na otoczenie. Zaplecze domu, oprócz licznych sypialni, zawiera też 2 łazienki oraz wygodnie dostępną z salonu ubikację, rozwiązując w ten sposób problem porannych kolejek. Zaplecze techniczne domu stanowi przestronna kotłownia, w której z łatwością zmieści się nawet kocioł na paliwo stałe czy pompa ciepła. Przestrzeń magazynowa, oprócz dwóch dedykowanych garderób, łatwo może zostać rozszerzona o przestronny strych.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii instalacyjnych oraz izolacyjnych, budynek spełnia najwyższe normy energooszczędności.

Wizualizacje mają charakter poglądowy. Nie wszystkie elementy otoczenia budynku wchodzą w skład dokumentacji projektowej.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog