Projekt domu  Babie Lato 2020

Powierzchnia użytkowa 143,41 m2
Powierzchnia zabudowy 233,93 m2
Wysokość budynku 7,73 m
Szerokość budynku 22,35 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 2,900.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

248,96 m2

Powierzchnia użytkowa

143,41 m2

Powierzchnia zabudowy

233,93 m2

Wysokość budynku

7,73 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 143,41 m2 + garaż 40,03 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 88,03 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe o projekcie Babie Lato 2020
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt parterowego domu nawiązującego do tradycyjnego dworu symetrią głównej bryły oraz reprezentacyjnym gankiem. Oszczędnie zastosowany detal architektoniczny, duże przeszklenia i nowocześnie rozplanowane wnętrza odpowiadają zarazem oczekiwaniom współczesnych użytkowników.
Budynek posiada atrakcyjne wnętrze zarówno pod względem wyglądu jak i rozwiązań funkcjonalnych. Szczególne wrażenie wywołuje część dzienna domu. Salon i jadalnia wypełnione są światłem wpadającym przez duże przeszklenia od strony ogrodu. Tak zaprojektowana przestrzeń dzienna stanowi znakomitą oprawę do codziennego wypoczynku oraz spędzania czasu w gronie przyjaciół.
Warto zwrócić uwagę na pozostałe zalety domu: wejście główne zaopatrzone jest w duży przedsionek ze schodami wiodącymi na strych. Po przejściu do wnętrza otwiera się szeroki widok na ogród, Przylegająca do jadalni kuchnia nie jest duża, posiada jeszcze praktyczną spiżarnię.
Starannie przemyślana jest również strefa sypialni. Znajdziemy tam 3 ustawne pokoje,łazienkę dla domowników, prywatną łazienkę oraz garderobę gospodarzy. Przy przejściu do garażu znajduje się pomieszczenie przeznaczone na pralnię.
Dodatkową powierzchnię użytkową, około 80 m², można zagospodarować na poddaszu - urządzić tam dodatkowe pokoje, garderoby, czy pomieszczenia do spędzania wolnego czasu.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem. Dzięki rozmiarom kotłowni i zastosowaniu uniwersalnego przewodu spalinowego, łatwo można zmienić źródło ciepła na piec zasilany np. paliwem stałym.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog