Projekt domu  Babie Lato bis N

Powierzchnia użytkowa 123,81 m2
Powierzchnia zabudowy 191,61 m2
Wysokość budynku 7,60 m
Szerokość budynku 18,25 m
Kąt dachu 33 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,850.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

201,89 m2

Powierzchnia użytkowa

123,81 m2

Powierzchnia zabudowy

191,61 m2

Wysokość budynku

7,60 m

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 33 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 123,81 m2 + garaż 17,41 m2
Informacje szczegółowe Babie Lato bis N
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego, parterowego dworku z garażem 1 stanowiskowym "Babie Lato bis" - w wersji energooszczędnej.

To klasyczny projekt domu parterowego oferujący piękno i romantyzm dworku i jednocześnie nowoczesność rozwiązań bungalowu.
Jak we wszystkich projektach tej rodziny mamy jasny i praktyczny podział na strefę dzienną z dużą kuchnią (plus spiżarnia), zaopatrzoną w wykusz jadalnią i salonem, oraz mieszkalną. Tutaj, w intymnym zaciszu, mieszczą się pokoje prywatne mieszkańców, ich garderoba i obszerna łazienka.
Dom uzupełniają przybudowane, nieingerujące w życie gospodarzy, pomieszczenia garażu i kotłowni, która pomieści każdy rodzaj ogrzewania.
Propozycja bardzo praktycznego domu o klasycznym pięknie z nutą romantyzmu.

Komentarze (2)
Oceń projekt
renka
14 czerwca, 2010 12:04:24
Witam, czy może ktoś z Was buduje ten domek, bo nam z mężem bardzo się on podoba. Czekam na jakieś inf i sugestie, a jeszcze chętniej na zdjęcia z realizacji:))
admin
15 grudnia, 2009 13:20:41

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog