Projekt domu  Babie Lato N

Powierzchnia użytkowa 134,84 m2
Powierzchnia zabudowy 214,11 m2
Wysokość budynku 7,60 m
Szerokość budynku 20,75 m
Kąt dachu 33 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,150.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

224,39 m2

Powierzchnia użytkowa

134,84 m2

Powierzchnia zabudowy

214,11 m2

Wysokość budynku

7,60 m

Powierzchnia dachu

338,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 33 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 134,84 m2 + garaż 31,64 m2
Informacje szczegółowe Babie Lato N
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 170,00 m2

Ściany nośne : 220,00 m2

Ściany działowe : 71,00 m2

Ściany fundamentowe : 21,00 m3

Podłogi : 170,90 m2

Powierzchnia dachu : 338,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 14,50 m3

Opis

Parterowy dworek "Babie Lato" w wersji energooszczędnej.

Projekt domu parterowego w stylu dworkowym z garażem dwustanowiskowym.

Bardzo piękny projekt domu parterowego o praktycznych zaletach bungalowu i nostalgicznej urodzie polskiego dworku. Wchodząc do domu przez klasyczny ganek mijamy obszerny przedsionek i już znajdujemy się w mieszkaniu, gdzie po prawej stronie od razu zaprasza nas jasna i przestronna strefa dzienna z dużą kuchnią i wyposażoną w wykusz jadalnią oraz przestronnym i foremnym salonem. Po lewej natomiast emanuje swym zaciszem strefa prywatna mieszkańców domu – ich pokoje, garderoba i jasna łazienka – wszystko ułożone w sympatyczną, zapewniającą wzajemną bliskość, podkowę.
Projekt przewiduje przybudowaną, nieingerującą w intymność mieszkania, bryłę garażu i kotłowni. Wielkość tego ostatniego pomieszczenia zapewnia możliwość zastosowania praktycznie każdego rodzaju ogrzewania.

Komentarze (20)
Oceń projekt
manti
28 stycznia, 2020 18:34:27
My już od pół roku mieszkamy w naszym ukochanym domu :) z zewnątrz została kosmetyka - kolumny, schody i podbitka. Kosztów podliczać nawet nie chcę, ale u nas bardzo dużo
babie lato bis
9 września, 2019 18:13:31
My też jesteśmy w trakcie budowy Babie lato bis 🙂
surinam86
18 stycznia, 2019 00:14:01
Etap 2 czas zacząć. Być może informacje komuś pomogą, bo gdy my wybieraliśmy projekt trudno takowych było szukać. Na wstępie napiszę, że zakochałam się w tym domu od pierwszego spojrzenia
surinam86
3 maja, 2018 09:18:30
stan surowy otwarty 180 tys, dachówka cementowa braas bałtycka. wykorzystano 85 m3 betonu. sama stal na zbrojenia kosztowała 9 tys. surowy zamknięty 200 tys (okna plus brama garażowa) na tym etapie jestem,
endrjus
21 stycznia, 2018 20:00:02
Zależy gdzie budujesz (jaki region) obecnie jesteśmy na etapie zamykania okna i drzwi lada dzień :) Dodatkowo o jakich materiałach myślisz dom domowi nie równy taki sam projekt można wybudować w

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog