Projekt domu  Bagatela 10

Powierzchnia użytkowa 152,19 m2
Powierzchnia zabudowy 246,13 m2
Wysokość budynku 7,49 m
Szerokość budynku 17,85 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,750.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

261,75 m2

Powierzchnia użytkowa

152,19 m2

Powierzchnia zabudowy

246,13 m2

Wysokość budynku

7,49 m

Powierzchnia dachu

385,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 152,18 m2 + garaż 38,69 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 75,55 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Bagatela 10
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt reprezentacyjnego, parterowego domu z dwustanowiskowym garażem, czterema sypialniami i poddaszem do adaptacji. W budynku są wydzielone dwie strefy sypialniane rozdzielone strefą dzienną. W jednej części znajduje się główna sypialnia z własną łazienką i garderobą, w drugiej zaś pozostałe trzy sypialnie z kolejną łazienką, oddzielnym WC oraz pralnią.
Warto zwrócić uwagę na pozostałe zalety domu: wejście główne zaopatrzone jest w duży przedsionek z przejściem do garażu. Po wejściu do wnętrza mamy widok na salon i ogród. Przylegająca do jadalni kuchnia nie dość, że jest duża, to jeszcze posiada praktyczną spiżarnię. Salon i jadalnia usytuowane są bezpośrednio przy bardzo dużym, ocienionym tarasem.
Dodatkową powierzchnię użytkową, około 75 m², można wygospodarować na poddaszu. Można tam urządzić przynajmniej trzy na prawdę duże pomieszczenia oraz łazienkę.
Całości domu dopełnia dwustanowiskowy garaż z dodatkową strefą na sprzęt ogrodowy i turystyczny oraz kotłownią.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji). W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY264505,84289623,29342087,44
Roboty ziemne2735,123012,124104,16
Fundamenty z izolacjami41090,7645370,2253870,14
Ściany murowane30749,0834883,3342141,06
Konstrukcja żelbetowa60502,468864,7386650,42
Dach - konstrukcja20630,5822406,1725642,63
Dach - pokrycie50652,9855713,8165465,5
Stolarka okienna i drzw. zewn., schody drew58144,9259372,9164213,53
STAN WYKOŃCZENIOWY169426,74195133,15247026,34
PARTER83472,6592701,02115500,44
Posadzki26306,6430766,2138515,4
Ściany i sufity18180,8721760,7527697,38
Roboty sanitarne32507,6533291,3639166,22
Roboty elektryczne6477,496882,710121,44
STRYCH50313,858716,1374681,3
Posadzki104871186514450,04
Ściany i sufity36529,843347,8855079,51
Roboty elektryczne32973503,255151,75
ELEWACJA35640,294371656844,6
KOSZTORYS RAZEM433932,58484756,44589113,78

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)