Projekt domu  Bagatela IV DD

Powierzchnia użytkowa 115,45 m2
Powierzchnia zabudowy 154,04 m2
Wysokość budynku 8,26 m
Szerokość budynku 12,91 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,550.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

179,78 m2

Powierzchnia użytkowa

115,45 m2

Powierzchnia zabudowy

154,04 m2

Wysokość budynku

8,26 m

Powierzchnia dachu

260,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 115,45 m2
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 71,61 m2
Informacje szczegółowe Bagatela IV DD
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt prostego i funkcjonalnego domu parterowego wzorowanego na bestsellerze “Bagatela IV”.

 

Projekt w stosunku do swojego poprzednika zyskał m.in. dwuspadowy dach, co umożliwia inwestorowi jeszcze łatwiejszą adaptację strychu do swoich potrzeb. W projekcie załączyliśmy przykładowe rozplanowanie pomieszczeń na strychu.

 

Schody na strych zlokalizowane są w dużym przedsionku. Z niego też prowadzi wejście do pomieszczenia gospodarczego, które pełni funkcję kotłowni i składziku na narzędzia ogrodowe bądź rowery.

W części dziennej domu znajduje się duża i wygodna kuchnia ze spiżarnią. Salon połączony z jadalnią otwarty jest na dwie strony dużymi oknami, przez co ogród powiększa ich przestrzeń.

W domu mieszczą się trzy wygodne sypialnie, a funkcjonalnym rozwiązaniem dla mieszkańców jest wspólna garderoba. W tej części domu znajduje się też z łazienka oraz wc.

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog