Projekt domu  Bagatela IV G2

Powierzchnia użytkowa 117,71 m2
Powierzchnia zabudowy 203,66 m2
Wysokość budynku 8,82 m
Szerokość budynku 14,65 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 2,700.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

247,74 m2

Powierzchnia użytkowa

117,71 m2

Powierzchnia zabudowy

203,66 m2

Wysokość budynku

8,82 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 117,71 m2 + garaż 31,95 m2 + kotłownia 7,47 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 78,01 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe o projekcie Bagatela IV G2
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 156,00 m2

Ściany nośne : 209,00 m2

Ściany działowe : 90,00 m2

Ściany fundamentowe : 21,00 m3

Podłogi : 281,00 m2

Powierzchnia dachu : 347,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 15,50 m3

Opis

Projekt małego domu parterowego Bagatela IV G2" z dwustanowiskowym garażem i strychem na działkę o szerokości od 21,65 m.

"Większa siostra" popularnego projektu Bagatela.  Dom wita nas obszernym przedsionkiem, który może zostać zagospodarowany pojemnymi szafami wnękowymi. Alternatywnie część jego powierzchni można przeznaczyć na schody na (opcjonalne) poddasze.

Po przekroczeniu strefy wejściowej, przestrzeń domu w naturalny sposób kieruje użytkownika do strefy dziennej. Świetlisty, jednoprzestrzenny salon z jadalnią, którego układ zaakcentowany został przez wykusz (można tu zorganizować jadalnię), zachęca do spędzania czasu z rodziną lub gośćmi.

Mniej uwagi zwraca przejście do tzw. strefy nocnej budynku. Tutaj, wzdłuż korytarza, zaaranżowane zostały trzy sypialnie, łazienka i WC. Przytulne, ale nie za małe pokoje stanowią idealną przestrzeń sypialną lub pracy.

Wyraźnie wydzielona z domu kotłownia dostępna jest z garażu. Jej powierzchnia umożliwi zastosowanie różnych technologii grzewczych.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY231488,91253554,38301814,15
Roboty ziemne2946,973228,914427,92
Fundamenty z izolacjami48086,8352892,5963270,31
Ściany murowane27213,4530655,5737073,62
Konstrukcja żelbetowa46664,5852932,1767014,41
Dach - konstrukcja21999,6423834,4327360,21
Dach - pokrycie46191,5950357,5558990,4
Stolarka okienna i drzwiowa zewn.38385,8539653,1643677,28
STAN WYKOŃCZENIOWY140419,67160546,51203398,56
PARTER67037,4574384,4893123,06
Posadzki21543,7925119,8631677,72
Ściany i sufity14577,1317405,2322358,56
Roboty sanitarne25779,6726401,1831060,14
Roboty elektryczne5136,865458,218026,64
STRYCH44166,9450102,6362675,7
Posadzki9229,610117,8112012,07
Ściany i sufity31532,9836367,545344,13
Roboty elektryczne3404,363617,325319,5
ELEWACJA29215,2836059,447599,8
KOSZTORYS RAZEM371908,58414100,89505212,71

* Wielkości szacowane

Komentarze (56)
Oceń produkt
brzeczkam
18 sierpnia, 2020 07:46:11
Czy buduje ktoś Bagatelę IV G2 w województwie łódzkim????? 8-) 8-) 8-) Właśnie zaczynamy budowę z mężem, ale nasuwają nam się powoli pytania odnośnie kuchni. Chętnie
agnieszka1
12 czerwca, 2020 16:08:29
Witam czy może ktoś planuje bądź rozpoczął budowę Bagateli IV G2 w woj.podlaskim?
aniaj230
2 lutego, 2020 21:41:22
czy ktoś buduje lub budował w kujawsko- pomorskim bagatele 4 g2? Bardzo mi się podoba projekt. Chętnie zobaczę na żywo.
rysiek
29 stycznia, 2020 20:15:07
Witam wszystkich, w lutym zaczynamy budowę domu Bagatela V G2 na terenie woj. pomorskiego, może ktoś wybudował w okolicy taki sam proszę o wpis chętnie bym obejrzał lub porozmawiał
awuczek
25 grudnia, 2019 18:05:31
Witam. Wybudowaliśmy Bagatele IV G2 teraz jesteśmy na etapie wykańczania w środku. Koszt budowy+dach+okna= 152 tyś. (w tym duzo pracy własnej) Zapraszam zainteresowanych do obejrzenia

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog