Projekt domu  Barwinek

Powierzchnia użytkowa 116,15 m2
Powierzchnia zabudowy 188,75 m2
Wysokość budynku 7,83 m
Szerokość budynku 13,95 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,700.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

194,23 m2

Powierzchnia użytkowa

116,15 m2

Powierzchnia zabudowy

188,75 m2

Wysokość budynku

7,83 m

Powierzchnia dachu

303,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 30 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 116,15 m2 + garaż 23,86 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 20,71 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Barwinek
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Barwinek to projek niewielkiego domu parterowego o nowoczesnej architekturze. Efektownie rozrzeźbiona bryła skrywa oszczędną i prostą konstrukcję. W połączeniu z nieskomplikowanym zadaszeniem, cechy te składać się będą na niskie w tej klasie budynków koszty budowy.
Wejście z przestronnej strefy wejściowej zaakcentowane jest szerokim korytarzem, który swobodnie pomieści pełnowymiarowe schody w razie chęci zagospodarowania poddasza. Oś wejścia nakierowuje na przestronną strefę dzienną. Ta ostatnia, zorientowana prostopadle względem ciągu komunikacyjnego, daje poczucie intymności, a jednocześnie niczym nieskrępowanej przestrzeni, którą podkreśla dodatkowo spore przeszklenie w salonie. Nieco dyskretniej zlokalizowane jest rozgałęzienie prowadzące do strefy nocnej budynku. Dostępny z kuchni i z sypialni przytulny podcień dodatkowo otula te mniej wyeksponowane części budynku, tworząc przytulny zewnętrzny korytarz.
Zastosowane w Barwinku technologie takie jak wentylacja mechaniczna z rekuperacją czy izolacje termiczne decydują o niskich kosztach eksploatacyjnych budynku.

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog