Projekt domu  Bławatek III G2

Powierzchnia użytkowa 134,68 m2
Powierzchnia zabudowy 165,44 m2
Wysokość budynku 8,44 m
Szerokość budynku 17,75 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,350.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

274,85 m2

Powierzchnia użytkowa

134,68 m2

Powierzchnia zabudowy

165,44 m2

Wysokość budynku

8,44 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 77,28 m2 + garaż 41,90 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 57,40 m2 + strych 37,58 m2
Informacje szczegółowe Bławatek III G2
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt przestronnego domu "Bławatek III G2" z poddaszem użytkowym i dużym dwustanowiskowym garażem, gdzie wygospodarowano oddzielną przestrzeń np. na rowery czy sprzęt ogrodowy.

Atutami tego domu są atrakcyjny wygląd i wygodne wnętrze. Na parterze zwraca uwagę kuchnia ze spiżarnią połączona z jadalnią i centralnie umieszczony salon. Łazienka i pomieszczenie gospodarcze dyskretnie ukryte są za schodami. Znajduje się tutaj również bezpośrednie przejście do garażu. Z przestrzeni garażu wydzielona jest duża kotłownia.

Na poddaszu z kolei są trzy duże pokoje oraz ogólnodostępna łazienka. Pokoje wyposażone są w duże okna balkonowe. Pokój rodziców posiada balkon od strony ogrodu oraz własną łazienkę.
Przy spoczniku klatki schodowej usytuowane jest wejście na obszerny strych nad garażem. Można tutaj urządzić dodatkowe pomieszczenia użytkowe.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne177417612587
2Fundamenty423114330053172
3Ściany murowane424954390955179
4Konstrukcja żelbetowa344163551747846
5Dach - konstrukcja142391458217470
6Dach - pokrycie274442815934018
7Podkłady i posadzki199972086027524
8Okna i drzwi zewnętrzne401574042044650
9Tynki wewnętrzne99961049714507
10Elewacje339513588449596
11Instalacje sanitarne265952723532041
12Instalacje elektryczne95821018014971
13Razem302957312304393561

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog