Projekt domu  Bławatek IV

Powierzchnia użytkowa 104,93 m2
Powierzchnia zabudowy 107,06 m2
Wysokość budynku 7,96 m
Szerokość budynku 12,35 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

225,95 m2

Powierzchnia użytkowa

104,93 m2

Powierzchnia zabudowy

107,06 m2

Wysokość budynku

7,96 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od południa i zachodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 49,81 m2 + garaż 16,73 m2 + kotłownia 6,17 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 55,12 m2
Informacje szczegółowe Bławatek IV
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu jednorodzinnego "Bławatek IV" z użytkowym poddaszem oraz salonem od frontu.

Malowniczy dom dla 5-osobowej rodziny. Czytelny układ funkcjonalny osiągnięty został prostymi zabiegami zaś nieskomplikowana bryła to atut domu. Parter mieści salon z jadalnią, kuchnię, spiżarnię, wc, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowy pokój. Poddasze to: 3 sypialnie oraz dwie łazienki. Sypialnia rodziców posiada osobną łazienkę. Idealnie nadaje się na działkę z wjazdem od południa.

Komentarze (4)
Oceń projekt
piotrwilk
14 czerwca, 2017 12:30:07
O jejku, oczywiście że chodziło mi o lukarny a nie wykusze! ;) Przepraszam za błąd i dziękuję za wyjaśnienia.
jakubc
jakubc
7 czerwca, 2017 12:54:04
Dzień dobry, czy można zrezygnować z tych dwóch wykuszy, które moim zdaniem są kompletnie niepotrzebne (szczególnie ten w łazience!) na rzecz okien dachowych? Obstawiam, że znacząco zmniejszy to koszty budowy
piotrwilk
7 czerwca, 2017 11:57:30
Dzień dobry, czy można zrezygnować z tych dwóch wykuszy, które moim zdaniem są kompletnie niepotrzebne (szczególnie ten w łazience!) na rzecz okien dachowych? Obstawiam, że znacząco zmniejszy to koszty budowy :)
admin
24 lipca, 2013 09:46:03

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog