Projekt domu  Bławatek VI

Powierzchnia użytkowa 134,21 m2
Powierzchnia zabudowy 120,39 m2
Wysokość budynku 8,52 m
Szerokość budynku 13,35 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 4,000.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

269,86 m2

Powierzchnia użytkowa

134,21 m2

Powierzchnia zabudowy

120,39 m2

Wysokość budynku

8,52 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

5

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 70,12 m2 + garaż 17,06 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 64,09 m2
Informacje szczegółowe Bławatek VI
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt nowoczesnego i energooszczędnego domu "Bławatek VI" z użytkowym poddaszem i garażem jednostanowiskowym.Projekt ten charakteryzuje dobrze rozplanowane wnętrze z wszelkimi udogodnieniami jakie może zaoferować nieduży dom. Warto zwrócić uwagę na spiżarnię przy kuchni, wygodne łazienki, praktyczne pomieszczenie gospodarcze pomiędzy przedsionkiem a garażem i dużą kotłownię. Cała przestrzeń poddasza została skrzętnie wykorzystana na urządzenie czterech sypialni i dwóch łazienek. Pomieszczenia doświetlone są konwencjonalnymi oknami.

W porównaniu z podstawową wersją "Bławatka" na parterze dodano pokój i wykusz w jadalni, a zamiast podcienia od strony ogrodu zastosowano dodatkowe zadaszenie tarasu. Zastosowany został inny kształt klatki schodowej.

Komentarze (7)
Oceń projekt
piotrkracz
26 kwietnia, 2016 12:35:30
my wybudowaliśmy taki dom , uwielbiamy go:)
marcinuh
17 kwietnia, 2016 21:07:47
Witam Właśnie zaczynam budowę tego domu. Być może ktoś wymieni się jakimi kolwiek doświadczeniami przy budowie domu. I również powie mniej więcej ile was wyszedł koszt w stanie deweloperskim.
dorota_g
27 marca, 2016 06:19:13
20151031_114532.jpgZaczynamy !
grezal
7 grudnia, 2014 12:23:37
Domek wspaniały, właśnie z żoneczką postanowiliśmy że będzie naszym wymarzonym miejscem, z niecierpliwością oczekujemy na dalsze informacje od innych pasjonatów Bławatka. Na razie jeszcze nie kupiliśmy projektu, ale jesteśmy już
dorota_g
17 września, 2014 18:37:08
Witam! Ja zakupiłam ten projekt i na wiosnę 2015 zamierzam zacząć budowę, jestem ze świętokrzyskiego. Co do kosztów budowy fundamentów narazie nic nie umiem powiedziec chciałabym przemyslec wszystko i zorientowac sie

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog