Projekt domu  Czajka II

Powierzchnia użytkowa 98,95 m2
Powierzchnia zabudowy 113,87 m2
Wysokość budynku 8,60 m
Szerokość budynku 10,05 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,550.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

222,32 m2

Powierzchnia użytkowa

98,95 m2

Powierzchnia zabudowy

113,87 m2

Wysokość budynku

8,60 m

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 55,22 m2 + garaż 22,07 m2 + kotłownia 5,57 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 43,73 m2
Informacje szczegółowe Czajka II
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego domu na wąską działkę "Czajka II" z poddaszem użytkowym i garażem.

Pomimo niewielkich rozmiarów charakteryzuje się przestronnym wnętrzem i stosunkowo dużymi pomieszczeniami. Zawdzięcza je przemyślanemu rozwiązaniu wnętrza z niewielkim udziałem powierzchni komunikacyjnej.

Warto podkreślić też zalety garażu. Przy szerokości 3,95 m, oprócz samochodu zmieścimy w nim wiele niezbędnych w gospodarstwie drobiazgów.

Zwarta bryła budynku przykryta prostym, dwuspadowym dachem gwarantuje optymalizację kosztów budowy. Dołożyliśmy starań, aby nowoczesny, bezpretensjonalny wygląd oraz przyjemne proporcje domu zadowoliły nawet wybredne gusta.

Komentarze (5)
Oceń projekt
joanna kuczyńska
6 sierpnia, 2018 17:59:15
Witam czy ktoś już wybudował domek Czajka II. Jesteśmy z mężem na początku budowy i mamy kilka pytań może ktoś może poradzić co z czy i jak. Może jakieś zdjęcia
pamar
11 maja, 2017 18:03:06
Hej! Czy ktoś z Państwa buduje projekt z niniejszego tematu ? Zakupiliśmy z Żoną projekt, który dla nas okazał się "na miarę" i przygotowujemy całą masę papierologii związanej z budową. Czekam
dan_2805
18 listopada, 2016 15:37:32
Witam, czy buduje Pani ten domek?
zanetalodz
13 lutego, 2016 14:11:45
Witam - czy ktoś może wybudował albo buduje ten domek i podzieli się informacjami dot. budowy - pozdrawiam Zaneta (zaneta29@interia.pl)
admin
26 września, 2014 08:38:49

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog