Projekt domu  Dom na Stoku 12

Powierzchnia użytkowa 130,43 m2
Powierzchnia zabudowy 96,41 m2
Wysokość budynku 6,91 m
Szerokość budynku 11,25 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,850.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

192,82 m2

Powierzchnia użytkowa

130,43 m2

Powierzchnia zabudowy

96,41 m2

Wysokość budynku

6,91 m

Powierzchnia dachu

154,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 66,20 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piwnica
Powierzchnia użytkowa: 64,23 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych
Powierzchnia użytkowa: 27,88 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Dom na Stoku 12
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt nowoczesnego domu bez garażu o powierzchni ok. 130 m² przeznaczony na działkę ze spadkiem, nachyloną w dół w stosunku do poziomu wjazdu. Patrząc od frontu, jest to dom parterowy przykryty dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 35º.
Na poziomie wjazdu na działkę zlokalizowana jest główna kondygnacja. Mieszczą się tutaj salon z kuchnią, gabinet i oczywiście łazienka oraz strefa wejściowa z przedsionkiem.
Przestrzeń salonu, jadalni i kuchni usytuowana jest wzdłuż panoramicznych okien i tarasu od strony ogrodu.
Na niższej kondygnacji znajdują się trzy sypialnie, garderoba, duża łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Sypialnie mają bezpośrednie wyjścia na taras w poziomie ogrodu na tyłach domu.
Pod dwuspadowym dachem znajduje się dostępny schodami z holu strych. To jest dodatkowa przestrzeń, którą można zagospodarować w dowolny sposób. Strych posiada powierzchnię użytkową około 25 m².
Architektura domu utrzymana jest w klimacie nowoczesności. Charakteryzuje ją prostota formy, duże przeszklenia, zastosowanie naturalnych materiałów.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem oraz zastosowano technologię umożliwiającą zastąpienie pieca pompą ciepła. Łatwo można też, dzięki rozmiarom kotłowni i zastosowaniu uniwersalnego przewodu spalinowego,
zmienić źródło ciepła na piec zasilany np. paliwem stałym.
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog