Projekt domu  Dwupokoleniowy 10

Powierzchnia użytkowa 179,94 m2
Powierzchnia zabudowy 205,54 m2
Wysokość budynku 7,30 m
Szerokość budynku 18,45 m
Kąt dachu 5 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,200.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

315,00 m2

Powierzchnia użytkowa

179,94 m2

Powierzchnia zabudowy

205,54 m2

Wysokość budynku

7,30 m

Powierzchnia dachu

215,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 5 ° , Płaski

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 117,70 m2 + garaż 31,81 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 62,24 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Dwupokoleniowy 10
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

stropodach pełny

Technologia więźby

n/d

Opis

Projekt piętrowego domu o nowoczesnej bryle z płaskim dachem z dwoma lokalami mieszkalnymi o powierzchni około 43m² i 122 m. Część wspólną obu mieszkań stanowi przedsionek i kotłownia (ok.15 m²).
Mniejsze mieszkanie, umiejscowione na parterze, składa się z sypialni, garderoby, łazienki oraz salonu, połączonego z kuchnią i jadalnią. Mieszkanie jest widne i przestronne, doświetlone dużymi oknami otwierającymi wnętrze na taras i ogród.
Większe mieszkanie zajmuje powierzchnie parteru i piętra. Na parterze umiejscowiono strefę dzienną. Obszerną kuchnię z jadalnią i panoramiczny salon z dużymi przeszkleniami prowadzącymi na wspólny taras. W hallu znalazło się miejsce na szafy, a pod schodami ukryliśmy wc. Poddasze mieści 3 intensywnie oświetlone, duże, sypialnie, sporą łazienkę z wanną i prysznicem, garderobę, hall i wc. Dodatkowo przy sypialni rodziców znajduje się duża garderoba.

Warto zwrócić uwagę na pozostałe zalety domu: wejście główne zaopatrzone jest w duży przedsionek z przejściem do kotłowni mającej drugie drzwi od strony ogrodu.

Całości domu dopełnia dwustanowiskowy garaż.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog