Projekt domu  Dwupokoleniowy 8

Powierzchnia użytkowa 148,78 m2
Powierzchnia zabudowy 148,39 m2
Wysokość budynku 8,60 m
Szerokość budynku 11,55 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,900.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia użytkowa

148,78 m2

Powierzchnia zabudowy

148,39 m2

Wysokość budynku

8,60 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 87,22 m2 + garaż 18,15 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 61,56 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe o projekcie Dwupokoleniowy 8
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym i dwoma lokalami mieszkalnymi o powierzchni około 35 i 105 m2. Część wspólną obu mieszkań stanowi garaż i kotłownia.
Mniejsze mieszkanie, umiejscowione na parterze, składa się z 3 pomieszczeń: sypialni z dużymi przeszkleniami, łazienki oraz salonu, połączonego z kuchnią i jadalnią, otwartego na taras i ogród.
Większe mieszkanie zajmuje powierzchnie parteru i poddasza. Na parterze umiejscowiono strefę dzienną z wyjściami na sporych rozmiarów taras i ogród, niewielką łazienkę oraz korytarz ze schodami prowadzącymi na poddasze i wygospodarowanym miejscem na szafy. Poddasze mieści 3 intensywnie oświetlone, duże, sypialnie, pokaźnych rozmiarów łazienkę z wanną i prysznicem, garderobę i hol - antresolę.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY213838,05234768,93279627,32
Roboty ziemne1825,351998,042739,48
Fundamenty z izolacjami29223,332318,9139012,7
Ściany murowane34610,6339418,9248163,81
Konstrukcja żelbetowa36209,6141458,0952930,69
Dach - konstrukcja13271,314464,4116843,97
Dach - pokrycie31391,1636049,644600,81
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna67306,769060,9675335,86
STAN WYKOŃCZENIOWY140440,01159868,13204757,53
Posadzki17873,2320751,4126077,6
Ściany i sufity25437,853043839511,41
Elewacja47566,6557391,374512,69
Roboty sanitarne35746,9836608,1343068,89
Roboty elektryczne13815,314679,2921586,94
KOSZTORYS RAZEM354278,06394637,06484384,85

* Wielkości szacowane

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog