Projekt domu  Dwupokoleniowy II

Powierzchnia użytkowa 147,96 m2
Powierzchnia zabudowy 136,69 m2
Wysokość budynku 8,57 m
Szerokość budynku 14,89 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 2,800.00 
Zmiany w projekcie
Niedostępny
Porównaj
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

306,21 m2

Powierzchnia użytkowa

147,96 m2

Powierzchnia zabudowy

136,69 m2

Wysokość budynku

8,57 m

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 68,69 m2 + garaż 31,45 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 79,27 m2
Informacje szczegółowe Dwupokoleniowy II
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu dwupokoleniowego, dwulokalowego z poddaszem użytkowym.
Zamknięty w prostej bryle przykrytej dwuspadowym dachem nie odbiega wielkością od przeciętnej wielkości domu jednorodzinnego.
Na parterze mieści się około 40-metrowe mieszkanie z bezpośrednim wyjściem na taras od strony ogrodu.
Drugie, około 80-metrowe mieszkanie zajmuje całe poddasze. Częścią wspólną obu lokali są: przedsionek, dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenia gospodarcze przy garażu (w tym kotłownia).

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne186718512675
2Fundamenty282042889235859
3Ściany murowane332373428542760
4Konstrukcja żelbetowa282342912039159
5Dach - konstrukcja110501138114460
6Dach - pokrycie214052200827320
7Podkłady i posadzki172341781622638
8Okna i drzwi zewnętrzne562735672863317
9Tynki wewnętrzne191992030829463
10Elewacje358843758550326
11Instalacje sanitarne287892878928789
12Instalacje elektryczne716371637163
13Razem288539295926363929

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (4)
Oceń produkt
wronka1221
2 czerwca, 2018 18:51:01
Witam czy buduje ktoś, bądź też już wybudował ten dom ? Czy mógłbym prosić o jakieś zdjęcia ? Pozdrawiam
twonk
10 maja, 2015 17:49:34
Witam, właśnie zakupiliśmy projekt. Czy rozpoczęliście już Państwo budowę? Bardzo proszę o kontakt. Pozdrawiam-Twonk
hanti
23 marca, 2014 13:06:39
Witam, czy ktoś buduje ten dom, bądź już budował bardzo proszę o jakiś kontakt. W przyszłym roku chcemy z mężem budować, ale mamy kilka pytań. Pozdrawiam hanti
admin
20 sierpnia, 2013 10:09:58

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog