Projekt domu  Goliat IV

Powierzchnia użytkowa 188,11 m2
Powierzchnia zabudowy 291,76 m2
Wysokość budynku 7,92 m
Szerokość budynku 19,50 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 4,750.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

352,95 m2

Powierzchnia użytkowa

188,11 m2

Powierzchnia zabudowy

291,76 m2

Wysokość budynku

7,92 m

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 30 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 188,11 m2 + garaż 37,77 m2
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 99,00 m2
Informacje szczegółowe Goliat IV
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt komfortowego, reprezentacyjnego domu parterowego z garażem dwustanowiskowym. Dom przeznaczony jest dla czteroosobowej rodziny.

Z pojemnego przedsionka przechodzi się wprost do reprezentacyjnego salonu z kominkiem. Salon łączy się też z dużą jadalnią i wraz z kuchnią tworzą jednoprzestrzenne wnętrze. Przy również niemałej kuchni znajduje się spora spiżarnia.
Szeroki, zadaszony taras dostępny jest zarówno z salonu, jak i jadalni.

Druga część budynku to przestrzeń prywatna. Tu zlokalizowane są wszystkie trzy pokoje. Obok nich umieszczono łazienkę oraz wc, łatwo dostępne od strony strefy dziennej. Największa sypialnia wyposażona została w oddzielną, przestronną łazienkę.

W projekcie Goliat IV, inaczej niż w Goliacie III, wydzielono miejsce na klatkę schodową, co umożliwia swobodne wykorzystanie przestrzeni poddasza lub zagospodarowanie tej przestrzeni w inny sposób.

Komentarze (2)
Oceń projekt
tomus1985
26 stycznia, 2016 08:39:10
Witam, posiada ktoś zdjęcia z realizacji projektu Goliat IV? Chcemy wybudować ten dom ale nie mamy zielonego pojęcia jak wygląda na żywo. Temat przeniesiony z forum "Galeria"
jakubc
jakubc
7 marca, 2015 23:35:53

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog