Projekt domu  Gratka

Powierzchnia użytkowa 118,95 m2
Powierzchnia zabudowy 200,80 m2
Wysokość budynku 8,00 m
Szerokość budynku 14,87 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,550.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

231,43 m2

Powierzchnia użytkowa

118,95 m2

Powierzchnia zabudowy

200,80 m2

Wysokość budynku

8,00 m

Powierzchnia dachu

305,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 30 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 118,95 m2 + garaż 31,29 m2
Informacje szczegółowe Gratka
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 170,00 m2

Ściany nośne : 240,00 m2

Ściany działowe : 90,00 m2

Ściany fundamentowe : 15,30 m3

Podłogi : 150,20 m2

Powierzchnia dachu : 305,00 m2

Drewno na konstruckję dachu : 13,70 m3

Opis

Projekt domu parterowego, małego (do 120 m²) z garażem dwustanowiskowym; energooszczędnego.
Ważnym elementem jest tutaj porządny, wygodny salon, z którego wyjść można do ogrodu przez dość duży, zadaszony taras. Posiada też drugie wyjście - z wykusza przy kuchni, na bocznej ścianie.
Trzy ładnie doświetlone pokoje, to dobre miejsca do wypoczynku. Przy pokojach znajduje się ogólnodostępna garderoba, a także dwie łazienki. Bliżej pokojów znajduje się większa, pełna łazienka, natomiast druga będzie praktycznym dodatkiem.

Do wnętrza dociera dużo światła dzięki wysokim, balkonowym oknom w salonie, jak również w innych pomieszczeniach.

Komentarze (12)
Oceń projekt
paco
1 czerwca, 2018 12:20:48
Witam, czy ktoś z Was wybudował dom Gratka? Jeżeli tak to proszę o odpowiedź i wrzucenie zdjęć. Zastanawiam się nad budowa tego domu w woj. lubelskim. Z góry dziękuję.
jarek
26 listopada, 2013 18:32:37
Witaj Jozek. A ja buduję projekt Gerwazy NF40. Spójrz na niego jest podobny do Gratki i nie trzeba już przestawiać tej ściany aby powiększyć powierzchnię pokojów. Większe zmiany jakie wprowadziłem to
wadus
25 listopada, 2013 00:00:17
SSZ to az tyle nie kosztuje, mowilem o stanie do zamieszkania. SSZ parterowki o takich powierzchniach to okolo 200-220 tys ( z oknami i roletami) wersja dosyc optymistyczna trzeba mocno pilnowac
jozek
24 listopada, 2013 19:35:56
Witaj Wadus Sorki, że tak późno odpisuje, cały czas jestem w biegu:C Super, wygląda w środku. Jednak ten projekt jest nie dla nas. Szczerze, że po tym jak napisałeś ile będzie kosztował
wadus
21 listopada, 2013 14:02:03
Na tym forum sa zdjecia z moej budowy poszukaj sobie Co do Kparysa Ani troche nie zalujemy wyboru projektu choc aby sie nam podobal przerobilem go w ten sposob zwymiarowany

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog