Projekt domu  Gryf 4

Powierzchnia użytkowa 130,00 m2
Powierzchnia zabudowy 210,17 m2
Wysokość budynku 6,76 m
Szerokość budynku 16,65 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 2,900.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

226,97 m2

Powierzchnia użytkowa

130,00 m2

Powierzchnia zabudowy

210,17 m2

Wysokość budynku

6,76 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 30 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 130,00 m2 + garaż 31,25 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 82,00 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe o projekcie Gryf 4
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu parterowego z dwustanowiskowym garażem i dużym strychem, możliwym do adaptacji.
„Gryf 4” jest powiększoną wersją projektu „Gryf 3”. Dom posiada 4 usytuowane od strony ogrodu sypialnie, garderobę oraz 2 łazienki. Kuchnia, tworząca spójną przestrzeń z salonem i jadalnią, została funkcjonalnie zaaranżowana i posiada obszerną spiżarnię. Dwustanowiskowy garaż wraz z kotłownią usytuowany jest od frontu.
Dla rodzin potrzebujących większej przestrzeni mieszkalnej przewidzieliśmy możliwość dostępu, z korytarza, do strychu oferującego dodatkową powierzchnię użytkową ponad 60 m2.

Dokumentacja projektowa nie zawiera pergoli w elewacji bocznej widocznej na wizualizacji.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY220916,88241250,57286163,05
Roboty ziemne2946,23230,494431,26
Fundamenty z izolacjami38637,5142519,3450660,81
Ściany murowane31124,6635153,0542619,78
Konstrukcja żelbetowa45269,651333,2165125,38
Dach - konstrukcja18035,8119390,8122103,7
Dach - pokrycie36313,2739686,1746578,11
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna48589,8349937,554644,01
STAN WYKOŃCZENIOWY138864,98158335,39200455,85
PARTER74381,2682116,74102084,76
Posadzki24761,2628432,935303,75
Ściany i sufity16535,1719596,5525004,11
Roboty sanitarne27726,5228394,0133405,08
Roboty elektryczne5358,315693,288371,82
STRYCH36019,4341125,6852149,01
Posadzki9647,8210602,6412622,91
Ściany i sufity22790,6726718,2433931,24
Roboty elektryczne3580,943804,85594,86
ELEWACJA28464,2935092,9746222,08
KOSZTORYS RAZEM359781,86399585,96486618,9

* Wielkości szacowane

Komentarze (3)
Oceń produkt
jakubc
jakubc
5 czerwca, 2018 08:10:28
Czy są zgody na zmiany w projekcie? Interesuje mnie wydłużenie budynku po dłuższej stronie o 2m (z 16,65 na 18,5). Jasne, trzeba to wpisać w uwagach do
zielu
4 czerwca, 2018 14:52:19
Czy są zgody na zmiany w projekcie? Interesuje mnie wydłużenie budynku po dłuższej stronie o 2m (z 16,65 na 18,5).
jakubc
jakubc
28 grudnia, 2017 16:00:12
Gryf 4 widok frontowy.jpgStrona projektu

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog