Projekt domu  Guliwer

Powierzchnia użytkowa 132,60 m2
Powierzchnia zabudowy 108,22 m2
Wysokość budynku 8,52 m
Szerokość budynku 8,50 m
Kąt dachu 25 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 4,000.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia użytkowa

132,60 m2

Powierzchnia zabudowy

108,22 m2

Wysokość budynku

8,52 m

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 25 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 60,51 m2 + pomieszczenie gospodarcze 16,28 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 72,09 m2
Informacje szczegółowe Guliwer
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt piętrowego domu przeznaczony dla czteroosobowej rodziny. Posiada jednostanowiskowy garaż z wejściem do kotłowni.

Salon z kominkiem jest bardzo przytulnym i dobrze rozświetlonym miejscem wypoczynku. Od frontu znajduje się kuchnia z niedużą, ale praktyczną spiżarnią. Na parterze jest też mała łazienka.

Wszystkie trzy pokoje piętra mają wyjścia na balkony. Pokój rodziców otrzymał własną łazienkę i garderobę. Ogólno dostępna łazienka mieści się w centrum piętra. Jest tu również wspólna garderoba oraz pralnia.

Ten projekt domu posiada garaż, który ma nieco mniejszą szerokość w stosunku do aktualnych wymagań. Pomieszczenie to figuruje w dokumentacji jako gospodarcze.

Komentarze (3)
Oceń projekt
karolofix
17 sierpnia, 2020 08:05:50
Dzień dobry, czy mogę spytać co zostało poszerzone? Chciałbym zrobić lustrzane odbicie i też poszerzyć o 0,5m. Czy jeszcze jakies inne zmiany w projekcie?
karolaz
23 stycznia, 2020 10:03:35
Witam! W październiku zaczęłam budowę domu Guliwer, mam wąską działkę 16m, dom lustrzane odbicie i jest szerszy o 0,5m.
admin
11 czerwca, 2014 06:30:27

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog