Projekt domu  Igraszka III

Powierzchnia użytkowa 114,22 m2
Powierzchnia zabudowy 153,52 m2
Wysokość budynku 7,31 m
Szerokość budynku 9,75 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,550.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia użytkowa

114,22 m2

Powierzchnia zabudowy

153,52 m2

Wysokość budynku

7,31 m

Powierzchnia dachu

273,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 114,22 m2
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 36,59 m2
Informacje szczegółowe Igraszka III
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 171,00 m2

Ściany nośne : 159,00 m2

Ściany działowe : 106,00 m2

Ściany fundamentowe : 14,00 m3

Podłogi : 187,00 m2

Powierzchnia dachu : 273,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 12,60 m3

Opis

Projekt małego parterowego domu na wąską działkę o minimalnej szerokości 17,75 m.
"Igraszka 3" posiada dużą kuchnię ze spiżarnią oraz salon wygodnie mieszczący jadalnię i część wypoczynkową z dużym,zacisznym tarasem.
Wejście do domu wyposażone jest w przedsionek wygodnie mieszczący szafę i miejsca do siedzenia. Obok znajduje się kotłownia,WC i garderoba.
W głębi domu położone są łazienka i trzy sypialnie. Największa z nich posiada wyjście do ogrodu. Sypialnie,choć nieduże, są bardzo ustawne i pojemne - każda z nich dysponuje długą wnęką na szafy.
Konstrukcja stropu jest wsparta na ścianie nośnej biegnącej pomiędzy salonem, a częścią sypialną. Dzięki temu wnętrze domu można w dość łatwy sposób prze-aranżować do własnych potrzeb.
Przewidziana też została możliwość wejścia na strych o powierzchni użytkowej około 36 m2. Można go zaadaptować na dodatkowe pomieszczenia gospodarcze lub mieszkalne.

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog