Projekt domu  Karino II

Powierzchnia użytkowa 98,09 m2
Powierzchnia zabudowy 158,33 m2
Wysokość budynku 8,00 m
Szerokość budynku 12,15 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,550.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

220,65 m2

Powierzchnia użytkowa

98,09 m2

Powierzchnia zabudowy

158,33 m2

Wysokość budynku

8,00 m

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

2

Wejście od...

od południa i zachodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 98,09 m2 + garaż 19,81 m2
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 49,51 m2
Informacje szczegółowe Karino II
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego, nowoczesnego parterowego domu z salonem od frontu oraz jednostanowiskowym garażem. Architektura budynku jest ujmująco prosta, charakteryzuje się ładnymi proporcjami i dużą powierzchnią okien. Usytuowanie głównych pomieszczeń domu od strony frontowej i bocznej  stwarza możliwość wyeksponowania tych części działki. Cecha ta doskonale sprawdzi się w przypadku działek z dojazdem od strony południowej i zachodniej. Szczególną zaletą domu jest atrakcyjnie skomponowana część wypoczynkowa. Salon, jadalnia i kuchnia usytuowane są wzdłuż przeszklonej ściany z panoramą założenia ogrodowego. Wyjście na taras z tej samej strony posiada również główna sypialnia. Jest ona wyposażona w niewielką garderobę i dużą łazienkę. Charakterystyczną cechą tego domu jest ponadto rozbudowany przedsionek z głównym wejściem. Obszerne poddasze budynku posiada wejście z holu. W części gospodarczej znajdziemy szeroki garaż z bezpośrednim przejściem do domu. Obok garażu zlokalizowana jest kotłownia. Jej wymiary pozwalają na montaż np. pieca na paliwo stałe. Przewidziano też między innymi instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła oraz izolacje termiczne zapewniające duży komfort cieplny i niskie koszty eksploatacji domu.

Komentarze (6)
Oceń projekt
xps
xps
29 maja, 2019 08:34:22
Można wiedzieć jaki orientacyjny wyszedł koszt budowy domu? PW :|
mateusz198a
23 maja, 2019 17:58:11
Można wiedzieć jaki orientacyjny wyszedł koszt budowy domu?
xps
xps
9 maja, 2019 19:01:10
Witam. Mam przyjemność powoli kończyć budowę Karino II - odbicie lustrzane. Duuuuużooooo zmian wprowadziłem. Oczywiście strych zaadoptowany i wyszło na 54m2 użytkowej/90 m2 całkowitej. I zrobił się fajny domek dla 4 osób
jakubc
jakubc
5 marca, 2019 08:02:46
Z pewnością kręci się już po świecie paru budujących i mieszkających (projekt ma już parę lat). Zobaczymy czy znajdą się na forum :) A póki co czekamy na relację z
zakrecone
4 marca, 2019 21:47:02
Witam czy ktos z Panstwa buduje ten dom??? Wlsanie kupiłam projekt :) jest pieknyyy

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog