Projekt domu  Kasjopea 5

Powierzchnia użytkowa 99,21 m2
Powierzchnia zabudowy 113,17 m2
Wysokość budynku 8,63 m
Szerokość budynku 12,05 m
Kąt dachu 25 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,550.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

213,59 m2

Powierzchnia użytkowa

99,21 m2

Powierzchnia zabudowy

113,17 m2

Wysokość budynku

8,63 m

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 25 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 51,92 m2 + garaż 17,27 m2 + kotłownia 8,31 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 47,29 m2
Informacje szczegółowe Kasjopea 5
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt nowoczesnego, małego piętrowego domu o powierzchni ponad 100 m2 z jednostanowiskowym garażem. Zewnętrzna bryła budynku przyciąga wzrok ładnymi proporcjami.

Zastosowane w tym projekcie domu rozwiązania wnętrza są proste, a pomieszczenia mają regularny kształt co pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Na parterze projekt oferuje duży salon połączony z jadalnią oraz kuchnię ze spiżarnią. Duża kotłownia połączona z garażem umożliwia zastosowanie różnych typów ogrzewania, np. pieca na paliwo stałe. Trzy pokoje mieszkalne oraz łazienkę o znacznej powierzchni znajdziemy na piętrze.

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog