Projekt domu  Kasjopea 6B

Powierzchnia użytkowa 121,37 m2
Powierzchnia zabudowy 117,64 m2
Wysokość budynku 8,06 m
Szerokość budynku 11,91 m
Kąt dachu 20 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 5,350.00 
Cena obejmuje dwa segmenty Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

201,13 m2

Powierzchnia użytkowa

121,37 m2

Powierzchnia zabudowy

117,64 m2

Wysokość budynku

8,06 m

Powierzchnia dachu

360,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 20 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 65,94 m2 + garaż 19,74 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 55,43 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Kasjopea 6B
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Kasjopea 6B to projekt małego piętrowego domu dwu lokalowego lub bliźniaka. Projekt jest atrakcyjną propozycją dla osób prywatnych oraz deweloperów planujących bardziej intensywną zabudowę miejską lub podmiejską. Budynek wyróżnia się stylowym wyglądem i funkcjonalnymi rozwiązaniami architektonicznymi.
Zestawienie prostych brył i przykrywających je dachów o niewielkim nachyleniu nadają domowi śródziemnomorski charakter emanujący ciepłem i przywołujący wakacyjne klimaty.
Wnętrze budynku imponuje przestronnością i jednocześnie rozplanowane jest w sposób bardzo tradycyjny. Parter to część wspólna domowników i przestrzeń do spotkań z bliskimi. Wyróżnia go wielki, o powierzchni ponad 35 m² salon uatrakcyjniony wspinającą się po jednej z jego ścian klatką schodową. Piętro posiada trzy sypialnie, dużą łazienkę i wspólną garderobę. Wszystkie pomieszczenia na piętrze są wyposażone w standardowe okna, dzięki czemu mają zapewnione naturalne oświetlenie i przewietrzanie.
Budynek zaprojektowany został z uwzględnieniem energooszczędności. Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem.

Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog