Projekt domu  Kasjopea II G2

Powierzchnia użytkowa 115,85 m2
Powierzchnia zabudowy 139,09 m2
Wysokość budynku 8,13 m
Szerokość budynku 14,25 m
Kąt dachu 20 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 2,700.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

253,14 m2

Powierzchnia użytkowa

115,85 m2

Powierzchnia zabudowy

139,09 m2

Wysokość budynku

8,13 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 20 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 60,11 m2 + garaż 36,60 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 55,74 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Kasjopea II G2
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 210,00 m2

Ściany nośne : 180,00 m2

Ściany działowe : 99,00 m2

Ściany fundamentowe : 12,00 m3

Podłogi : 152,50 m2

Powierzchnia dachu : 218,00 m2

Drewno na kosntrukcję dachu -> więźba prefabrykowana

Opis

Projekt małego, nowoczesnego i energooszczędnego domu piętrowego "Kasjopea II G2" z garażem dwustanowiskowym.

Jest to zmodyfikowana wersja projektu Kasjopea II. Modyfikacja polega na poszerzeniu garażu, w związku z czym otrzymał on stanowisko na drugi samochód i dodatkową powierzchnię gospodarczą.
Cały parter to przyjazna, jasna część dzienna - salon połączony z jadalnią - przy nich wyjście na ocieniony taras, a od frontu otwarta kuchnia ze spiżarnią.

Piętro to trzy przestronne sypialnie, łazienka i praktyczna garderoba. W jednym z pokojów widać ważną zmianę - otrzymał balkon i wysokie, wpuszczające dużo światła, okna.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne162916192335
2Fundamenty264212706433276
3Konstrukcja przyziemia629426515584661
4Dach431984398050796
5Podkłady i ścianki169801756822126
6Okna i drzwi zewnętrzne342533449038191
7Tynki wewnętrzne7257766710861
8Elewacje277712950840965
9Instalacje sanitarne240522463128978
10Instalacje elektryczne520855348138
11Razem249711257217320327

* Wielkości szacowane

Komentarze (2)
Oceń produkt
kasjopea2
1 marca, 2017 10:32:49
Czy są tu osoby, które budowały bądź budują dom wg projektu Kasjopea II G2? Będę wdzięczna za podanie realnych kosztów budowy.
admin
24 lipca, 2013 08:58:46
Strony projektów: Kasjopea II Kasjopea II G2 Kasjopea II B

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog