Projekt domu  Klimek 5

Powierzchnia użytkowa 130,39 m2
Powierzchnia zabudowy 219,53 m2
Wysokość budynku 6,92 m
Szerokość budynku 16,05 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

229,63 m2

Powierzchnia użytkowa

130,39 m2

Powierzchnia zabudowy

219,53 m2

Wysokość budynku

6,92 m

Powierzchnia dachu

342,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 130,39 m2 + garaż 34,39 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 86,49 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Klimek 5
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt parterowego domu z trzema sypialniami, dwustanowiskowym garażem i poddaszem do adaptacji. Standardowo przewidziany jest dla rodziny czteroosobowej,
ale przy wykorzystaniu poddasza może znaleźć w nim schronienie dużo więcej osób.
Architektura budynku utrzymana jest w swobodnym wiejskim stylu, co podkreślają naturalne materiały na elewacji. Skomponowana jest z dwóch prostokątnych brył przykrytych dwuspadowymi dachami, przenikających się pod kątem prostym. Jedna z nich mieści część dzienną, zaś druga część sypialnianą domu. Na skrzyżowaniu znalazły miejsce pomieszczenia techniczne i garaż z miejscem na rowery. Od strony ogrodu ściany domu oskrzydlają kameralny taras.
Do najbardziej efektownych zalet budynku należy niewątpliwie przestrzeń salonu i jadalni, rozciągająca się wzdłuż panoramicznego przeszklenia łączącego wnętrze z tarasem i ogrodem.
Komfort mieszkania wspomagają dwie duże łazienki oraz obszerna garderoba przy głównej sypialni, a także spore pomieszczenie gospodarcze mieszczące pralnię i kotłownię.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
W projekcie przewidziano ogrzewanie na bazie pieca zasilanego gazem. Dzięki rozmiarom kotłowni łatwo można zmienić źródło ciepła na piec zasilany np. paliwem stałym.
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog